
FunZone Speelparadijs
In dit grote indoor speelparadijs vol attracties en spellen beleef je te gekke avonturen!
FunZone is de droom voor kinderen! In alle hoeken en gaten vindt je hier leuke attracties en spellen. Waar je ook kijkt, bij FunZone zie je overal speelpleinen, elk met hun eigen thema!
Okke & Pi staan te wachten om met iedereen te spelen en samen op avontuur te gaan. Er is genoeg te doen, zoals klimmen, glijden en bouwen. Ook is er een cool Trampolinepark. Hier kunnen kids een te gekke spring ervaring opdoen. Zowel voor beginners als gevorderde trampoline springers is dit een leuke activiteit. Daarnaast kun je samen met je familie een potje Glow Golf doen. Sla jij een hole-in-one?
Ook aan de ouders is gedacht: er is hier gratis wifi en een uitgebreid horecaplein!
Kom je ook een keertje langs? Klik op de roze button voor meer informatie!
Tip: bijna jarig? Vier je kinderfeestje bij FunZone!
FunZone
Oosteinderweg 247 c
1432 AT Aalsmeer
Openingstijden
Zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Zomer in Amsterdam Museum
Bewonder een nieuwe tentoonstelling en doe mee met toffe kinderworkshops in het Amsterdam Museum!
Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
Zwemmen in Groengebied
Afkoelen in het water! Op deze 3 strandjes in Groengebied Amstelland zit & spetter je deze zomer heerlijkBlogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
3 Strandjes om te zwemmen en te spelen in Groengebied Amstelland
Op een warme zomerdag is er niks fijner voor kinderen dan lekker pootjebaden in de waterplassen aan de randen van de stad. Stap op de fiets met de kids en ontdek de leuke strandjes aan de Ouderkerkerplas, de Gaasperplas en de Hoge Dijk.