Recreatiegebied Gaasperplas
Lekker zonnen, zwemmen, surfen, spelen en nog veel meer bij Recreatiegebied Gaasperplas!
Langs de Gaasperplas liggen wandel-, fiets- en ruiterpaden en speel- en ligweiden. Op de plas is het mogelijk te zeilen, surfen, roeien en kanoën.
Plons lekker het water in vanaf de zuidoever, vermaak je op het strand of trap een balletje op het dagkampeerterrein. De waterspeelplaats aan de noordzijde in het Gaasperpark is ook een dikke aanrader. Daar is ook een heel nieuw strandje! Maak een waterval bij de keiensloot en het sluisjescomplex. Ook zijn er diverse speeltoestellen aanwezig, waaronder een heuse kabelbaan.
De toegang is gratis. Toiletten en douchegelegenheid is aanwezig. Er is parkeergelegenheid langs alle zijden van de plas. De hond mag ook mee en in bepaalde gebieden los lopen. Zie hiervoor de informatieborden rondom de plas.
Recreatiegebied Gaasperplas is onderdeel van Groengebied Amstelland.
Kijk voor de plattegrond en meer informatie op de site. Klik via de roze button door!
Gaasperplas
Valburgdreef 1001
1108 AW Amsterdam
Openingstijden
Toegang van zonsopgang tot zonsondergang.Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Vue Amsterdam Film Spaarboekje
Spaar voor leuke prijzen met het Vue Film Spaarboekje, in samenwerking met Donald Duck!
Rijksmuseum familiemaand
Ontdek de verhalen van het Rijksmuseum in de familiemaand. Welk verhaal komen jullie ontdekken?
Herfstvakantie in Rembrandthuis
Vier de herfstvakantie vol activiteiten bij Museum Rembrandthuis!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.