De Bretten
Geniet van de laatste stadswildernis die Amsterdam kent, ga lopen, fietsen of spelen in de speeltuinen!
Deze groene parel ligt in Sloterdijk West, tussen de Haarlemmerpoort en Halfweg. Je kan hier kilometers lopen en fietsen en de bijzondere vogels en planten bewonderen. Je kunt tussen de metershoge bramenstruiken nog bijna verdwalen langs het onverharde struinpad. Het is een groene wildernis waar je niet ver voor hoeft te reizen.
Ook zijn er twee speeltuinen en twee volkstuinparken! Ontspanning en avontuur voor jong en oud.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: Kijk op onze Eropuit pagina voor leuke uitjes met de kids!
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Nieuw
Leuk uitje: Miniatuur Museum Amsterdam
Ontdek Amsterdam deze vakantie in het klein met gedetailleerde miniaturen, films en een speurtocht!
Meivakantie in Wereldmuseum Amsterdam
Ontdek een wereld vol verhalen met interactieve activiteiten tijdens de meivakantie in Wereldmuseum!
Tulpen plukken in de vakantie
Er kunnen deze meivakantie weer tulpen worden geplukt bij Pluktuin Amstelveen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.