Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fietstocht langs de Amstel

Maak een heerlijke fietstocht langs de Amstel en leef je uit op de speelplaats!

Fiets langs de westkant van de kronkelende Amstel de stad uit, de weilanden in. Vlak na de Riekermolen kom je bij fietspontje de Smient. Stap op het bootje en laat je door de schipper naar de overkant varen, een hele ervaring!

Aan de andere kant van het water ligt een erfje met speeltoestellen en picknicktafels, waar je je heerlijk kunt uitleven, voordat je weer op de fiets stapt voor de terugweg langs de oostkant van de Amstel. Vanaf NS-station Amsterdam Amstel is de fietstocht ongeveer 8 kilometer lang.

Deze plek is onderdeel van Groengebied Amstelland.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: eettentje in de buurt vinden? Wij hebben leuke plekjes voor je op een rijtje gezet!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!