Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museum Rembrandthuis

Nieuwsgierig naar het woonhuis van de grote meester?

Ontmoet de beroemde kunstenaar Rembrandt in zijn eigen huis! In Museum Rembrandthuis loop je door de kamers en het atelier van Rembrandt en ontdek je wat hier allemaal gebeurde in de zeventiende eeuw.

Met wie woonde Rembrandt samen? Wat werd er in de keuken bereid? En waar maakte hij zijn kunstwerken? Elke kamer van Rembrandts huis heeft een eigen verhaal. Dichterbij Rembrandt kom je niet.

 

Voor meer info klik je op de roze button.

Op zoek naar andere leuke uitjes? Neem dan een kijkje in de categorie Eropuit!

Rembrandthuis

Jodenbreestraat 4

1011 NK Amsterdam

Prijs Kinderen t/m 5 jaar gratis, kinderen 6 t/m 17 jaar € 4,- en volwassenen € 12,50
Mail direct

Mail direct naar Rembrandthuis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

Tulpen plukken in de vakantie

Er kunnen deze meivakantie weer tulpen worden geplukt bij Pluktuin Amstelveen!

Vue Bioscoopuitje in de vakantie

Zak deze vakantie lekker weg bij de gloednieuwe familiefilms op de megalocatie van Vue Amsterdam!

Meivakantie: extra Koningsspellen bij WOPL!

Kom deze meivakantie naar WOPL!: een speelparadijs waar spelen een avontuur wordt voor het hele gezin!

Meivakantie in Wereldmuseum Amsterdam

Ontdek een wereld vol verhalen met interactieve activiteiten tijdens de meivakantie in Wereldmuseum!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief