Het Sloterparkbad
Zwem in één van Nederlands grootste zwemaccommodaties en ontdek de verschillende baden!
Het zwembad beschikt over verschillende bassins, zoals een doelgroepenbad, een 50-meter wedstrijdbad, een springbassin en een recreatiebad.
De faciliteiten
recreatiebad kan iedereen zich vermaken met een glijbaan van 58 meter lang, een stroomversnelling, bubbelbad, massagestralen, stoomcabines en kruidenbaden. Ook beschikt het recreatiebad over een peuterbad voor de kleintjes.
Het springbassin is maar liefst 5 meter diep! Er zijn twee springplanken van 1 meter en twee springplanken van 3 meter hoog. Ook is er een duiktoren met springniveau’s van 3, 5, 7,5 en 10 meter.
Het buitenterrein ligt aan de Sloterplas, en is een echt natuurbad. Op dit terrein vind je ook een speeltuin (Het land van Haak) met veel speelelementen, een grote ligweide en twee eilanden. Zie ook de avonturenbaai…
Baby- en peuterzwemmen
Tijdens de Liz & Wes Spetterles worden de kleintjes met oefeningen en spelletjes stap voor stap vertrouwd gemaakt met water en zetten ze de eerste stappen in het watervrij worden.
Zwemlessen
Zwemlessen in het Sloterparkbad is een leuk zwemlesavontuur samen met Zed en Sop. Aanmelden voor de zwemlessen kan aan de receptie van het bad of online.
Klik voor meer informatie op de paarse button hieronder!
Tip: volg Kidsproof Amsterdam ook op Instagram!
Sloterparkbad
President Allendelaan 3
1064 GW Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Vanaf 3 jaar €5,55Baby- en peuterzwemmen: €8,10
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Prehistoric Planet: Dinosaurs bij Fabrique des Lumières
Stap in een overweldigende wereld vol levensgrote dinosauriërs bij Fabrique des Lumières!
Circusweek bij theater De Krakeling voorjaarsvakantie
Deze voorjaarsvakantie kun je weer fijne voorstellingen komen bewonderen in Theater de Krakeling!
Voorjaarsvakantie in het Zaantheater
Kies deze voorjaarsvakantie voor een magisch theateruitje voor de hele familie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.