Haas & Popi
Genieten van seizoensgerechten en lekker spelen in de speelhoek bij Haas & Popi
Aan het IJmeer vind je Lola Land, waar het gezellige restaurant Haas & Popi gevestigd zit. Op de kaart staan seizoensgerechten waarin groenten een hoofdrol spelen, maar ook omnivoren wat lekkers kunnen bestellen.
Voor kids is er een speciale speelhoek ingericht met speelgoed, boeken en spelletjes, zodat ook zij zich kunnen vermaken.
Meer informatie vind je via de roze button.
Op zoek naar een leuk familie-uitje? Kijk eens op de eropuit-pagina!
Haas & Popi
Pampuslaan 501
1087 HP Amsterdam
Openingstijden
Ma t/m wo 09:30 - 18:00 uurDo 09:30 - 01:00 uur
Vrij 09:30 - 03:00 uur
Zat 11:00 - 03:00 uur
Zon 11:00 - 01:00 uur
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Schaatsbaan Jaap Eden
Volg een van de leuke cursussen of kom lekker zelf schaatsen bij Jaap Eden!
Vue Amsterdam Film Spaarboekje
Spaar voor leuke prijzen met het Vue Film Spaarboekje, in samenwerking met Donald Duck!
ART IS NOT A CRIME bij STRAAT
Duik in de wereld van graffiti en ontdek de verhalen achter iconische street art bij het STRAAT Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
Dit wil echt zien: Abracadabra! Goochelen van Houdini tot Hans Klok
Hokus pokus pilatus pas… en daar staat ineens een geweldige tentoonstelling in het Joods Museum! Abracadabra neemt jullie mee naar de gouden jaren van de goochelkunst. Met Hans Klok, Houdini, mysterieuze trucs én genoeg kansen om zelf te verdwijnen. Wij mochten bij de opening zijn en keken onze ogen uit.