Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

NOS turnvereniging

Vind jij turnen ook leuk? Of wil jij Acrogym proberen? Kom dan langs bij NOS turnen!

NOS Turnen geeft les in Amsterdam (Dapperbuurt, Zeeburg) en Duivendrecht. Het doel van het trainen is beter worden in turnen en ook meedoen met verschillende toernooien!

NOS heeft voor meisjes al een trainingsmogelijkheid vanaf 5 jaar. Veel meiden trainen bij NOS, vandaar dat voor hen veel mogelijkheden zijn om te oefenen. Jongens beginnen met 6 jaar en trainen met z’n allen bij elkaar op de donderdag in Duivendrecht, van 17.15 – 18.15 uur.

Ook peuters van 3 – 5 jaar doen aan gymnastiek bij NOS turnen! Op de donderdag van 15.30 – 16.15 uur in Duivendrecht. Doe jij ook mee?

Wil jij iets uitdagender te werk gaan? Misschien is Acrogym iets voor jou! Het is turnen, maar toch ook weer niet. Je doet het met z’n tweeën, maar drie of meer kan ook. Je danst, bent lenig, hebt lef en traint met meerdere leeftijden. Lijkt dit iets voor jou?

Kijk op de site voor meer informatie over de trainingen, Acrogym en de locaties.

NOS-turnen

Openingstijden Zie website
Prijs Leden vanaf 5 jaar €80,00 contributie per jaar.
Mail direct

Mail direct naar NOS-turnen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Dansen bij BeatZone

BeatZone is een hippe, urban Dansschool met vestigingen in Oud Zuid/West en NDSM/Noord.

Begin met gitaar!

Leer gitaar spelen bij Muziekschool Amsterdam en raak de juiste snaar met jouw talent!

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!

Blaasinstrument lessen

Leer spelen op een blaasinstrument bij Muziekschool Amsterdam en blaas jouw talent de wereld in!

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Familiemaand in het Rijksmuseum

Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Ga met de hele familie op reis door de 17de eeuw. Toegang t/m 18 jaar is gratis.

Intocht Sinterklaas in Amsterdam en omgeving 2025

Trippel trappel trippel trap! Sinterklaas is onderweg met zijn Pieten. Wij hebben een overzicht gemaakt wanneer hij waar aankomt dit jaar! Bekijk snel alle Sintintochten in en om Amsterdam.

De leukste Halloween activiteiten met kids

Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten in en om Amsterdam!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief