Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sportclub Only Friends

Sportclub voor kinderen en jongeren met een beperking in Amsterdam Noord!

Alle kinderen en jongeren met een lichamelijke of verstandelijke beperking of een chronische ziekte zijn van harte welkom om bij Only Friends te komen sporten.

24 Verschillende sporten!
Voor deze kids biedt Sportclub Only Friends maar liefst 24 verschillende sporten. Van aikido, basketbal en duiken tot fitness, streetdance en handboogschieten.

Ook is er rolstoelhockey en rolstoelbasketbal!

Only Friends gaat altijd uit van de behoeften en de belevingswereld van deze groep jonge sporters.

Meer informatie over deze sportclub vind je onder de roze button!

Only Friends

Beemsterstraat 652

1027 ED Amsterdam

Openingstijden Zie de website voor het trainingsschema
Prijs €120 per jaar voor twee sporten
Mail direct

Mail direct naar Only Friends

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

PeuterDans Amsterdam Noord

In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!

Turnlessen 6+

Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!

DAT! School

DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!

Dansen bij BeatZone

BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!