Sportclub Only Friends
Sportclub voor kinderen en jongeren met een beperking in Amsterdam Noord!
Alle kinderen en jongeren met een lichamelijke of verstandelijke beperking of een chronische ziekte zijn van harte welkom om bij Only Friends te komen sporten.
24 Verschillende sporten!
Voor deze kids biedt Sportclub Only Friends maar liefst 24 verschillende sporten. Van aikido, basketbal en duiken tot fitness, streetdance en handboogschieten.
Ook is er rolstoelhockey en rolstoelbasketbal!
Only Friends gaat altijd uit van de behoeften en de belevingswereld van deze groep jonge sporters.
Meer informatie over deze sportclub vind je onder de roze button!
Only Friends
Beemsterstraat 652
1027 ED Amsterdam
Openingstijden
Zie de website voor het trainingsschemaPrijs
€120 per jaar voor twee sporten
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!
Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten
Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!