Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

A’damse Atletiek Combinatie

Wil jij leren balwerpen en kogelstoten? Of meedoen met de estafette? Neem dan een kijkje bij AAC!

Bij AAC kunnen kinderen atletiek doen vanaf het jaar ze 7 worden. Twee keer per week (maandag en woensdag) wordt er getraind in verschillende leeftijdsgroepen .

Op een speelse manier maken kinderen kennis met de veelzijdigheid van atletiek, er worden vele onderdelen beoefend, zoals sprint, lange afstand en hoog- en verspringen. 

Bij AAC kunnen pupillen tijdens het jaar door op een laagdrempelige manier kennismaken met wedstrijden door mee te doen aan de oefenwedstrijden op de normale trainingstijden. Per wedstrijdseizoen doen de pupillen mee aan drie competitiewedstrijden. 

Het is voor AAC belangrijk dat kinderen zich prettig voelen bij de club en vertrouwen hebben in hun eigen kunnen. Trainingen zijn hierop gericht en veelzijdig bewegen staat centraal.

Kom kennismaken met de sport voordat je echt lid wil worden van AAC. Kijk voor meer informatie hierover en over de trainingen op de site. Klik hieronder door via de link.

P.S. Lid worden kan overigens het hele jaar door.

AAC

Willinklaan 7

1067 SL Amsterdam

Openingstijden Training op maandag en woensdag van 18.00-19.00.
Prijs Pupillen mini (7 jaar) €165,00 contributiegeld
Mail direct

Mail direct naar AAC

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes

'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Swingen met Groove Beest in het Bimhuis

Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief