Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

A’damse Atletiek Combinatie

Wil jij leren balwerpen en kogelstoten? Of meedoen met de estafette? Neem dan een kijkje bij AAC!

Bij AAC kunnen kinderen atletiek doen vanaf het jaar ze 7 worden. Twee keer per week (maandag en woensdag) wordt er getraind in verschillende leeftijdsgroepen .

Op een speelse manier maken kinderen kennis met de veelzijdigheid van atletiek, er worden vele onderdelen beoefend, zoals sprint, lange afstand en hoog- en verspringen. 

Bij AAC kunnen pupillen tijdens het jaar door op een laagdrempelige manier kennismaken met wedstrijden door mee te doen aan de oefenwedstrijden op de normale trainingstijden. Per wedstrijdseizoen doen de pupillen mee aan drie competitiewedstrijden. 

Het is voor AAC belangrijk dat kinderen zich prettig voelen bij de club en vertrouwen hebben in hun eigen kunnen. Trainingen zijn hierop gericht en veelzijdig bewegen staat centraal.

Kom kennismaken met de sport voordat je echt lid wil worden van AAC. Kijk voor meer informatie hierover en over de trainingen op de site. Klik hieronder door via de link.

P.S. Lid worden kan overigens het hele jaar door.

AAC

Willinklaan 7

1067 SL Amsterdam

Openingstijden Training op maandag en woensdag van 18.00-19.00.
Prijs Pupillen mini (7 jaar) €165,00 contributiegeld
Mail direct

Mail direct naar AAC

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief