A’dam Football Club
Zin om te voetballen bij een team? Of meedoen aan een toernooi? Dit kan bij AFC!
De pupillen zijn D t/m F zijn in grote getallen vertegenwoordigd bij de club. De leeftijd is 7 t/m 12 jaar.
Bij de club wordt er niet gewerkt met een wachtlijst, dus je kunt je als nieuw lid alleen opgeven voor het huidige seizoen. De inschrijvingsprocedure staat beschreven op de site.
Op alle dagen van de week wordt er training gegeven. Op vrijdag zijn er speciale techniektrainingen. Door het hele jaar heen worden verschillende jeugdtoernooien georganiseerd.
Klik voor inschrijven en meer informatie door naar de website via onderstaande button.
AFC
De Boelelaan 50
1082 LR Amsterdam
Openingstijden
Elke dag van de week is er training. De meeste trainingsdagen beginnen om 16.00 uur, op woensdag vanaf 13.30 uur.Prijs
Entreegeld €50,00.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!