Amsterdamse hockeyclub
De Amsterdamse hockey & brandy Club in het Amsterdamse Bos!
De AH&BC is de oudste hockeyclub van ons land. De uitstraling die de club heeft met veel jeugdteams, het prachtige clubgebouw en niet te vergeten het Wagener Stadion, werkt als een magneet.
Ook leuk om te doen is SportWays Kids, een mini hockeykamp ( 6 t/m 10 jaar). ’s Ochtends krijg je op je eigen niveau hockeytraining, ’s middags speel je een toernooi en aan het eind van de middag speel je diverse andere sporten, spellen en hockeyvarianten, zoals unihockey en knotshockey.
Een logisch vervolg op SportWays Kids zijn de YoungStars dag-hockeykampen (10 t/m 13 jaar). Maar ook als je nog nooit hebt deelgenomen aan hockeykampen dan kun je deze dagen je hart ophalen. En aan het eind van elke dag speel je toernooironden.
Enthousiast geworden om te gaan hockeyen? Interesse in deze club? Kijk dan op de site!
AH&BC
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182 AA Amstelveen
Openingstijden
Training van maandag t/m vrijdag 16.00-19.00 uur (gemiddeld). Kijk voor meer informatie op de sitePrijs
F-klasse (6 jaar) €251,00Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam
Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.