Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Amsterdamse hockeyclub

De Amsterdamse hockey & brandy Club in het Amsterdamse Bos!

De AH&BC is de oudste hockeyclub van ons land. De uitstraling die de club heeft met veel jeugdteams, het prachtige clubgebouw en niet te vergeten het Wagener Stadion, werkt als een magneet.

Ook leuk om te doen is SportWays Kids, een mini hockeykamp ( 6 t/m 10 jaar). ’s Ochtends krijg je op je eigen niveau hockeytraining, ’s middags speel je een toernooi en aan het eind van de middag speel je diverse andere sporten, spellen en hockeyvarianten, zoals unihockey en knotshockey.

Een logisch vervolg op SportWays Kids zijn de YoungStars dag-hockeykampen (10 t/m 13 jaar). Maar ook als je nog nooit hebt deelgenomen aan hockeykampen dan kun je deze dagen je hart ophalen. En aan het eind van elke dag speel je toernooironden.
 
Enthousiast geworden om te gaan hockeyen? Interesse in deze club? Kijk dan op de site!

AH&BC

Nieuwe Kalfjeslaan 19

1182 AA Amstelveen

Openingstijden Training van maandag t/m vrijdag 16.00-19.00 uur (gemiddeld). Kijk voor meer informatie op de site
Prijs F-klasse (6 jaar) €251,00
Mail direct

Mail direct naar AH&BC

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!

Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? De seizoenscursus gaat van start bij de Jaap Eden IJsbaan!

Telekids musicallessen

Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles

Kidskunstlab Bandjesbende

Maak kennis met instrumenten, liedjes schrijven en muziek in de workshopserie bij OCCII Kinderpret.

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november

Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.

Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie

Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!