Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Amstelpark

Kom mee in de Amsteltrein, doe een rondje op de midgetgolfbaan of verdwaal in het doolhof!

De combinatie van natuur, cultuur, kunst en recreatie maakt van dit park een unieke publiekstrekker met tussen de 800.000 en één miljoen bezoekers per jaar. De kinderboerderij en speeltuin, het treintje en diverse horecagelegenheden geven volop gelegenheid tot recreëren.

Het Bastion staat naast de kinderboerderij. Kinderen kunnen hier een stukje varen in ‘botsbootjes’, een rondje met een miniscooter rijden of graven met een graafmachine. Hier is ook een cafetaria waar na afloop een lekker ijsje, een hapje of een drankje kan kopen. Bij slecht weer is het Bastion gesloten.

De hoofdingang ligt aan de Europaboulevard tegenover de A.J. Ernststraat (scootmobieltoegankelijk) en het park wordt begrensd door de Europaboulevard, De Borcht, de Amstel en de A10 Ringweg-Zuid. 
Andere ingangen zijn: 

  • de rode brug
  • De Borcht (scootmobieltoegankelijk)
  • bij de Amstel nabij de Rozenoordbrug
  • PARK

Lekker naar het park? Kijk dan eerst op de website!

Tip: lekker uit eten met de kids? Kijk op de Uiteten pagina voor kindvriendelijke restaurants.

Amstelpark

Arent Janszoon Ernststraat 1

1083 Amsterdam

Openingstijden Dagelijks geopend van 8.00 uur tot een half uur vóór zonsondergang.
Prijs Vrij toegankelijk, zie toegangstijden
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam

Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam

Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.

1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!

YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief