Amstels Gymnastiek
Een unieke en springlevende gymnastiekvereniging die veel te bieden heeft. 5+
Iedereen kan meedoen, jong en oud, meisjes en jongens, dames en heren. De lessen worden uitsluitend op recreatieve basis gegeven en streven zeker geen topprestaties na.
Alle lessen worden gegeven in de gymzaal van de Dongeschool. Vanaf 5 jaar kunnen meisjes en jongens terecht op woensdag en donderdag. Met de jeugdgroepen doet Amstels mee aan het jaarlijkse springfestijn van het Rayon Amsterdam en eventuele andere recreatieve evenementen. Elk jaar organiseert de vereniging een eigen jeugddag en Sinterklaasfeest!
Klik hieronder door naar de website om verder kennis te maken!
Amstels Gymnastiek-Vereeniging (anno 1866)
Dintelstraat 5
1078 VN Amsterdam
Openingstijden
LestijdenWoensdag 16.00 - 17.00 uur: 5 - 6 jaar.*
Woensdag 17.00 - 18.00 uur: 7 - 8 jaar.*
Woensdag 18.00 - 19.00 uur: vanaf 9 jaar.*
Donderdag 18.00 - 19.00 uur: vanaf 9 jaar.*
Donderdag 19.00 - 20.00 uur: extra training voor meisjes.
* trainingen zijn voor zowel jongens als meisjes.
Prijs
Jeugdleden t/m 15 jaar €136 per jaar.
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Nieuw
Creatieve workshops in Weesp
Bij Atelier Hier & daar in Weesp ontdekken kinderen hun eigen creativiteit met verrassende materialen.
Telekids musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?