Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

AMVJ Tafeltennis

Wil jij volgende keer ook iedereen verslaan met dat potje tafeltennis? Doe dan onze kennismakingslessen!

Wil je wel eens weten hoe het is om echt te kunnen tafeltennissen en iedereen op de camping verslaan? Kom dan een kijkje nemen of doe meteen gezellig mee, je bent van harte welkom!!

Op de site staan de data waarop de kennismakingslessen plaatsvinden. Je doet dan 7 lessen mee om te kijken of tafeltennis iets voor jou is. Je betaald € 14 voor het pakket. En een proefles is mogelijk voor € 2.

Vind je het leuk, dan schrijf je je in en doe je mee met de trainingen. Ook is het mogelijk om op zaterdag mee te doen met de juniorencompetitie! Daarnaast organiseert de club verschillende toernooien, zoals een dubbeltoernooi en ouder&kind toernooi!

Kijk op de site voor de eerstkomende kennismakingslessen!

AMVJ Tafeltennis

Aanloop 2

1183 SZ Amstelveen

Openingstijden Maandag van 18.00 - 19.30 uur.
Woensdag van 17.00 - 18.30 uur.
Donderdag (beginners) van 16.30 - 18.00 uur.
Prijs Junior Competitie €106,00, Junior Recreatie €88,00
Mail direct

Mail direct naar AMVJ Tafeltennis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam

Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!