AMVJ Tafeltennis
Wil jij volgende keer ook iedereen verslaan met dat potje tafeltennis? Doe dan onze kennismakingslessen!
Wil je wel eens weten hoe het is om echt te kunnen tafeltennissen en iedereen op de camping verslaan? Kom dan een kijkje nemen of doe meteen gezellig mee, je bent van harte welkom!!
Op de site staan de data waarop de kennismakingslessen plaatsvinden. Je doet dan 7 lessen mee om te kijken of tafeltennis iets voor jou is. Je betaald € 14 voor het pakket. En een proefles is mogelijk voor € 2.
Vind je het leuk, dan schrijf je je in en doe je mee met de trainingen. Ook is het mogelijk om op zaterdag mee te doen met de juniorencompetitie! Daarnaast organiseert de club verschillende toernooien, zoals een dubbeltoernooi en ouder&kind toernooi!
Kijk op de site voor de eerstkomende kennismakingslessen!
AMVJ Tafeltennis
Aanloop 2
1183 SZ Amstelveen
Openingstijden
Maandag van 18.00 - 19.30 uur.Woensdag van 17.00 - 18.30 uur.
Donderdag (beginners) van 16.30 - 18.00 uur.
Prijs
Junior Competitie €106,00, Junior Recreatie €88,00Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!
Lekker sporten bij Little Star Fitness
Fitness, circus, dansen, cheerleaden, sporten: Little Star Fitness biedt lekker actieve sportprogramma's.
Zeilclub (8+)
Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.