Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

AMVJ Tafeltennis

Wil jij volgende keer ook iedereen verslaan met dat potje tafeltennis? Doe dan onze kennismakingslessen!

Wil je wel eens weten hoe het is om echt te kunnen tafeltennissen en iedereen op de camping verslaan? Kom dan een kijkje nemen of doe meteen gezellig mee, je bent van harte welkom!!

Op de site staan de data waarop de kennismakingslessen plaatsvinden. Je doet dan 7 lessen mee om te kijken of tafeltennis iets voor jou is. Je betaald € 14 voor het pakket. En een proefles is mogelijk voor € 2.

Vind je het leuk, dan schrijf je je in en doe je mee met de trainingen. Ook is het mogelijk om op zaterdag mee te doen met de juniorencompetitie! Daarnaast organiseert de club verschillende toernooien, zoals een dubbeltoernooi en ouder&kind toernooi!

Kijk op de site voor de eerstkomende kennismakingslessen!

AMVJ Tafeltennis

Aanloop 2

1183 SZ Amstelveen

Openingstijden Maandag van 18.00 - 19.30 uur.
Woensdag van 17.00 - 18.30 uur.
Donderdag (beginners) van 16.30 - 18.00 uur.
Prijs Junior Competitie €106,00, Junior Recreatie €88,00
Mail direct

Mail direct naar AMVJ Tafeltennis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief