Atelier Zoet en Zagen
Volg een creatieve workshop, vier jouw verjaardag en shop leuke cadeautjes.
Bij Atelier: Zoet & Zagen kan het allemaal.
Ze geven workshops met beeldende kunst, textiel, interieur en upcycling.
Organiseren kinderfeestjes waarin je creatief bent met restmateriaal en het versieren van je cupcake.
En voor allerlei leeftijden!
En je kunt er winkelen voor unieke accessoires en hebbedingen, zoals lampen, tassen, knuffels.
Voor meer informatie klik op de roze button!
Atelier Zoet en Zagen
Messinastraat 38B
1019 LW Amsterdam
Openingstijden
zie websitePrijs
verschilt per product
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Telekids musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? De seizoenscursus gaat van start bij de Jaap Eden IJsbaan!
Nieuw
Creatieve workshops in Weesp
Bij Atelier Hier & daar in Weesp ontdekken kinderen hun eigen creativiteit met verrassende materialen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dit wil echt zien: Abracadabra! Goochelen van Houdini tot Hans Klok
Hokus pokus pilatus pas… en daar staat ineens een geweldige tentoonstelling in het Joods Museum! Abracadabra neemt jullie mee naar de gouden jaren van de goochelkunst. Met Hans Klok, Houdini, mysterieuze trucs én genoeg kansen om zelf te verdwijnen. Wij mochten bij de opening zijn en keken onze ogen uit.
Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam
Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.