Atletiekvereniging Feniks
Vind jij het leuk om een afwisselende sport te beoefenen? Dan ben je op je plek bij AV Feniks! 6+
De Missie van de AV Feniks is het duurzaam en laagdrempelig ontwikkelen van de atletieksport voor jeugd en volwassenen uit de Bijlmermeer en Gaasperdam, op recreatief en wedstrijdniveau.
Atletiek Vereniging Feniks geeft atletiektraining aan kinderen tussen de 6 en 16 jaar. Tijdens de training oefen je in de vorm van spelletjes allerlei atletiektechnieken: sprinten, kogelstoten, balwerpen, hoog- en verspringen en werken aan de conditie om een klein duurloopje aan te kunnen.
Als je aan wedstrijden mee gaat doen, dient een van je ouders of een begeleider ook mee te komen. Er is daarnaast altijd een trainer/coach van AV Feniks bij de gezamenlijke wedstrijden aanwezig. Je doet zoveel mogelijk in een team aan de wedstrijden mee. Per jaar doet de vereniging mee aan een aantal wedstrijden.
Lijkt het je leuk om aan atletiek te doen? Neem dan een kijkje op de site en kom langs tijdens een van de trainingen!
AV Feniks
Karspeldreef 501
1102 BX Amsterdam
Openingstijden
Training op dinsdag/woensdag van 18.00-19.15 uur (per groep verschillend). Ook training op zaterdag van 10.00-11.15 uur.Prijs
Mini pupillen (6-7 jaar) €96,00 contributiegeldToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.