Voetbalvereniging ZSGO WMS
Uit twee buurtverenigingen ontstaan, nu samen ten strijde voor de overwinning! Voetbal je mee?
AVV ZSGO WMS staat voor Zonder Samenspel Geen Overwinning en Wilskracht Maakt Sterk. Lekker voetballen met je vrienden doe je bij ZSGOWMS. Onder begeleiding van goede trainers werk je aan je techniek en leer je samenspelen.
Het is een kleine club, waar papa’s en mama’s meehelpen. Verder is er speciale keeperstrainingen, aandacht voor goed samenspel, tijd om trucjes te leren en partijtjes te spelen.
De jeugdafdeling heeft teams bij de C- t/m F-klasse. Daarnaast is er een meisjesteam, dat nog versterking nodig heeft!
Ben je nieuwsgierig? Kom dan naar de open dagen van 2012. De open dagen zijn bestemd voor E- en F- pupillen die kennis willen maken met ZSGOWMS. Neem je papa of mama mee!
Klik door naar de site voor meer informatie over de club en de open dagen!
AVV ZSGOWMS
Han Hollanderlaan 3
1067 BB Amsterdam
Openingstijden
Trainingsdagen zijn op dinsdag t/m donderdag op zowel kunstgras als echt gras.Prijs
F-klasse €185,00 contributiegeldToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Diverse cursussen Coderen
Ben je tussen de 7 en 13 jaar? Leer coderen én online veiligheid bij codethatidea!
Ontdek de Shorts!
Leer in 6 weken een nieuwe muzikale skill bij Muziekschool Amsterdam!
Muziek met baby, peuter of kleuter
Ga samen met je kleintje op muzikale ontdekkingsreis bij Muziekschool Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x Musea met een tof kerstvakantie familie programma
Maar liefst 21 musea in en om Amsterdam bieden in de kerstvakantie een super leuk, actief en speciaal programma aan voor kinderen en families! Een hartstikke leuk gezinsuitje voor de hele familie.
Alle sprankelende kerstvakantie uitjes in Amsterdam
Hoera kerstvakantie! Overal lampjes en kerstbomen en heerlijk die vrije dagen! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden Hieronder vind je allerlei leuke tips om er op uit te gaan. We wensen iedereen fijne feestdagen en een heel mooi 2025!
Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!
We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad