Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Korfbalvereniging AW.DTV

Korfballen!! Iets voor jou? Probeer het uit bij korfbalvereniging AW.DTV in Watergraafsmeer! (3+)

Korfbal is een teamsport waarbij een team bestaat uit 4 jongens en 4 meisjes. Korfbal is de enige gemengde sport in de wereld. Een korfballer staat nooit de hele wedstrijd alleen maar in de aanval of in de verdediging, je moet alles kunnen, want er wordt gewisseld.

Trainingen
De welpen (3-5 jaar), F en de E (6-11 jaar) trainen één keer per week, op vrijdagavond. Vanaf de D (11+) wordt er twee keer per week getraind, op de woensdagavond en vrijdagavond. De jeugdwedstrijden zijn op zaterdag.

Wedstrijden
De vereniging heeft als hoofdveld een kunstgrasveld waar alle wedstrijden op gespeeld worden. Daarnaast beschikken zij ook over een kleiner kunstgras veld dat gebruikt wordt voor trainingen van de (jongere) jeugd. De zaalwedstrijden speelt AW.DTV in de sporthal Gaasperdam in Amsterdam Zuid-Oost.

De sfeer proeven? Dat kan! Neem contact met AW.DTV op en kom gratis meetrainen met een echte korfbaltraining! Klik hieronder direct door naar de site!

AW.DTV

7

Amsterdam

Openingstijden Op vrijdag van 18.30 - 19.30 uur.
Prijs Jeugd (6-15 jaar) €96,00 per seizoen.
Mail direct

Mail direct naar AW.DTV

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Gitaarles Amsterdam

Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.

DAT! School

DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 4 jaar!

De Amsterdamse Jeugdtheaterschool

De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)

Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief