Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sam & Julia (3+)

Ga je mee op avontuur met de twee nieuwsgierigste muizen van het land in Bijlmer Parktheater?

Julia is nieuw in Het Muizenhuis. Al gauw ontmoet ze Sam, die haar de leukste plekken van Het Muizenhuis laat zien. Op de zolder van de voddenboer vinden ze allerlei geweldige spullen. Ze laten hun fantasie de vrije loop en bouwen hun eigen verhaal met alles wat ze daar tegenkomen. Zo voelt Julia zich al snel op haar gemak op haar nieuwe woonplek. Op zolder ontdekken ze dat je je overal thuis kunt voelen, wanneer je er samen iets van maakt!

Meer info over deze voorstelling bij Bijlmer Parktheater vind je via de roze websitebutton!

TIP: Check onze uitagenda voor meer theatervoorstellingen voor families.

Data:

  • zondag 22 maart 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Bijlmer Parktheater

Anton de Komplein 240

1102 DR Amsterdam

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Bijlmer Parktheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Sonic Safari: Sound Explorers (8+)

Ga je mee op avontuur met een muzikale schatkaart in Muziekgebouw aan 't IJ?

MACHTIG (6+)

Bewonder machtige mensen, onderkruipsels en fantastische helden in Bijlmer Parktheater!

Cinemini

Aangepast bioscoopbezoek speciaal voor peuters en kleuters met film en spel in Eye!

Nationale Tulpendag

Op het Museumplein wordt de officiële aftrap van het tulpenseizoen gegeven. Kom jij ook tulpen plukken?

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam

Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?

12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!

Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!

Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!

We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief