Bootje varen in Amsterdam
Huur bij Boaty een fluisterboot en vaar zelf over de mooie Amsterdamse grachten!
Amsterdam ook eens vanaf het water ontdekken? Met de elektrische fluisterbootjes van Boaty varen jullie lekker ontspannen zelf door de mooie Amsterdamse grachten! Neem wat lekkers te eten en drinken mee en jullie dag kan niet meer stuk.
Voor vertrek krijg je een persoonlijke uitleg over de boot en de regels op het water. Verder wordt er gezorgd voor een kaart met leuke routes en uiteraard voor kinderzwemvesten.
Er mogen maximaal 6 personen op één boot. Om verzekerd te zijn van een bootje is het handig om vooraf te reserveren.
TIP: op zoek naar een andere opstapplek? Bij Mokum Bootverhuur kun je een sloepje huren op 7 verschillende locaties in Amsterdam. Bij Boats4rent stap je zelf achter het roer vanaf de Nassaukade of kun je je laten rondvaren door een schipper.
Kom je ook varen? Klik op de roze button en reserveer je boot!
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x Spetterende zomeruitjes in ARTIS
Deze zomer staat water centraal in ARTIS. Met heel veel spetterende activiteiten en natuurlijk het nieuwe ARTIS-Aquarium!.
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.