Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kleuterdans bij Danza

Leer op een speelse manier de basisposities van klassiek ballet. Voor kids van 4-5 jaar!

Bij de lessen kleuterdans bij DanzaStudio wordt op een speelse manier begonnen met het aanleren van de basisposities en de specifieke bewegingen van het klassieke ballet. 

Hier besteed je aandacht aan een goede houding, maar er is natuurlijk ook tijd voor spelletjes en improvisatie! Hierbij oefen je je muzikaliteit, gevoel voor dans en creativiteit!

Er zijn verschillende locaties waar de les wordt gegeven.

Een proefles is mogelijk!

Maartje Prince en haar man Sabrino zijn allebei zelf professionele dansers en geven samen les. Zo hoef je niet bang te zijn dan je te weinig aandacht krijgt bij bijvoorbeeld een moeilijke oefening!

Heb je nu al zin om je danspakje aan te trekken? Klik dan snel door om naar de site te gaan van DanzaStudio, door op de paarse button te klikken!

DanzaStudio

Openingstijden De lestijden verschillen per dag en per locatie, kijk op de site voor meer informatie.
Prijs € 165 per termijn van 5 maanden. Proefles € 8
Mail direct

Mail direct naar DanzaStudio

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief