Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jeugdclub in de klimmuur

Behaal je zekeringsbewijs en kom zelfstandig klimmen bij Jeugdclub in de klimmuur! (10+)

Eerst volg je de jeugd-beginnerscursus en daar haal je je zekeringsbewijs. Zodra dit gelukt is, hoor je bij De Jeugdclub. Je kunt dan immers zelfstandig bij de klimmuur klimmen.

De Jeugdclub is op woensdag en zaterdag. Je klimt dan voor jeugdtarief. Op zaterdagochtend is er altijd begeleiding om te helpen/coachen/trainen en om leuke activiteiten en spelletjes te organiseren!

Je kunt ook eenmalig komen klimmen tijdens de jeugduren. Dit kost dan €18,00.

Verder worden er activiteiten georganiseerd, als wedstrijden, klimspelcircuits, gastlessen, filmavondjes, klimuitstapjes… Hartstikke leuk dus! 

Kijk op de site voor meer informatie. Klik op de roze button!
Tip: Benieuwd naar leuke uitjes die je kunt doen deze periode? Neem een kijkje in de Uitagenda.

De Klimmuur

Dijksgracht 2

1019 BS Amsterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar De Klimmuur

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuw

Creatieve workshops in Weesp

Bij Atelier Hier & daar in Weesp ontdekken kinderen hun eigen creativiteit met verrassende materialen.

Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!

Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? De seizoenscursus gaat van start bij de Jaap Eden IJsbaan!

Telekids musicallessen

Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Probeer het uit: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Dit wil echt zien: Abracadabra! Goochelen van Houdini tot Hans Klok

Hokus pokus pilatus pas… en daar staat ineens een geweldige tentoonstelling in het Joods Museum! Abracadabra neemt jullie mee naar de gouden jaren van de goochelkunst. Met Hans Klok, Houdini, mysterieuze trucs én genoeg kansen om zelf te verdwijnen. Wij mochten bij de opening zijn en keken onze ogen uit.

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!