Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Cinemini (2-6 jaar)

Een programma rondom film, met doventolk! Leuk voor peuters & kleuters in Eye Filmmuseum

Iedere zondagochtend: Cinemini! Film en spel voor kinderen van 2 tot 6 jaar.

In de Cinemini-zaal kun je veilig rondlopen. Films worden met gedimd licht vertoond en het geluid staat niet te hard. De films zijn bijzondere korte (animatie)films. Voorafgaand aan de film is er een korte inleiding door de Taartrovers.

Na de film kun je verder spelen met licht en schaduw in kleine tentjes en op een grote lichtbak onder leiding van de Taartrovers.

Elke schoolvakantie is een gebarentolk NGT aanwezig bij Cinemini. Klik op de websitebutton om naar de website van Eye te gaan voor meer informatie en de films met tolk.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Eye

IJpromenade 1

1031 KT Amsterdam

Openingstijden De Cinemini is elke zondag van 10.30 tot 11.00 uur
Iedere derde zondag van de maand met gebarentolk
Mail direct

Mail direct naar Eye

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Toegankelijke inspiratie

Toegankelijke events in juni

In juni staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Als eerste de leukste tips!

Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!

Festival BuitenLOL 2026

Het is feest op De Kemphaan, want Stad & Natuur organiseert een toegankelijke buitenfestival!

Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum

In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lekker er-op-uit in juni

Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Toffe zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief