Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bewonder Hollandse Meesters

Kunstwerken van Hollandse Meesters komen tot leven met muziek en projectie in Fabrique des Lumières.

Op het Westergasterrein vind je Fabrique des Lumières, een innovatief digitaal kunstcentrum. Jong en oud kijken hier hun ogen uit! Een ideaal uitje voor het hele gezin.

Met behulp van geavanceerde technologie worden de kunstwerken door lichtprojecties en begeleidende muziek tot leven gebracht. In Fabrique des Lumières zijn immersieve exposities, gewijd aan enkele van de meest beroemde kunstenaars uit de geschiedenis en hedendaagse creaties, te zien.  

Tentoontstellingen
Bekijk nu de kunstwerken van Hollandse Meesters. In deze immersieve expositie komen meer dan 325 schilderijen van zo’n 50 verschillende schilders voorbij. Dompel je onder in de wereld van Vermeer en laat je betoveren door Rembrandts spel van licht en donker!

Of stap in de Infinite Horizons en maak een artistieke reis langs uitzichten die alle regels van het perspectief lijken te tarten. Dit is een abstracte wereld met een eindeloos landschap, en jij staat er middenin. Hier wordt je voorstellingsvermogen opgerekt, zo ver als je kunt kijken naar die wonderlijke, ogenschijnlijk eindeloze vergezichten.

Ook de werken van Mondriaan worden tentoongesteld. Stap in een wereld vol rechte lijnen en primitieve kleuren en ontdek de vijf hoofdstukken waarin de route is verdeeld.

Ga je mee op digitaal avontuur? Klik op de roze button voor meer informatie!
Tip: Op onze Eropuitpagina, vind je nog veel meer leuke uitjes en activiteiten in Amsterdam.

Fabrique des Lumieres

Pazzanistraat 37

1014 BE Amsterdam

Openingstijden Expositie te zien vanaf 22 maart
Prijs Kinderen jonger dan 5 jaar gratis
Tickets te koop vanaf 13 euro
Toon op kaart

Meer inspiratie

Black Cat Theatre

Theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar. Speelse, beeldende en muzikale voorstellingen.

OBA Boekstart

Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.

Wind ’n Wheels Amsterdam

Landzeilen, SUPPen, archery tag..het kan allemaal bij Wind 'n Wheels!

De geboorte van de stad

Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Knutseltips voor vaderdag!

Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

16X Uitjes met Pinksteren en in juni

Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief