Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Familiecarrousel | Het verhaal van Sjaal en Loon: wie heeft het gedaan? (8+)

Vier circuskinderen nemen het theater over en spelen muzikale parels over hun leven in het Zaantheater!

Sjaal en Loon willen vooral normaal zijn maar dat is nog niet zo makkelijk als je uit het circus komt. In dit energieke en humorvolle verhaal gaan ze op zoek naar wat er écht is gebeurd. Een speelse whodunit.

Familiecarrousel

Vier circuskinderen nemen het theater over in dit bijzondere mini-festival. In drie muzikale voorstellingen, waaronder dus Het verhaal van Sjaal en Loon, ontdek je hun verhalen over een leven vol avontuur en de plotselinge overstap naar een ‘gewoon’ bestaan. Tussen de delen door ga je zelf aan de slag in het circus in de foyer. Een speelse, interactieve totaalbeleving voor het hele gezin!

Drie muzikale pareltjes over opgroeien in een merkwaardig gezin en je aanpassen aan een nieuwe omgeving. Kaarten? Via de roze website button

Tip! Onze uitagenda geeft elke dag weer wat er te doen is voor kids in de regio.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Zaantheater

Nicolaasstraat 3

1506 BB Zaandam

Prijs €7,50
Mail direct

Mail direct naar Zaantheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Workshops Van Gogh Museum

Op zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)

Speuren door de Westzijde op Open Monumentendag

Volg de Kinderroute Westzijde Zaandam tijdens Open Monumentendag 2026!

Op avontuur tijdens het Forten- en Vestingfestival!

Stoere forten, bunkers en eeuwenoude vestingen door heel Nederland openen hun deuren voor families!

Groove Beest Familieconcert: The Soul of Gospel in het BIMHUIS

Een interactieve gospeljam vol energie, ritme en plezier in het BIMHUIS!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!