Figure Skating
Hou je van dansen en van schaatsen? Kom kunstschaatsen bij Figure Skating Amsterdam!
Bij deze vereniging leer je om zo mooi mogelijk te ‘dansen’ op het ijs. Als je het leuk vind kan je zelfs mee doen aan wedstrijden en optredens! Het nieuwe seizoen begint op 1 september.
De trainingen vinden plaats in de Jaap Eden hal. Alle lessen worden begeleid door een trainster. Schaatsen kunnen bij de vereniging worden gehuurd. En vanaf 4 jaar kan je al meedoen!
Weet je niet helemaal zeker of het iets voor jou is? Dan kan je op zaterdag een proefles nemen. Klik op de paarse button onderaan de pagina voor meer informatie!
Figure Skating Amsterdam
Radioweg 64
1098 SL Amsterdam
Openingstijden
Kijk voor het trainingsschema op de site van FSA, klik daarvoor op de link naar de website onderaan de pagina!Prijs
Afhankelijk van het aantal trainigsuren, de kosten van de ijshuur en de kosten van de trainsters.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? De seizoenscursus gaat van start bij de Jaap Eden IJsbaan!
Nieuw
Creatieve workshops in Weesp
Bij Atelier Hier & daar in Weesp ontdekken kinderen hun eigen creativiteit met verrassende materialen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier
Over verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.