Figure Skating
Hou je van dansen en van schaatsen? Kom kunstschaatsen bij Figure Skating Amsterdam!
Bij deze vereniging leer je om zo mooi mogelijk te ‘dansen’ op het ijs. Als je het leuk vind kan je zelfs mee doen aan wedstrijden en optredens! Het nieuwe seizoen begint op 1 september.
De trainingen vinden plaats in de Jaap Eden hal. Alle lessen worden begeleid door een trainster. Schaatsen kunnen bij de vereniging worden gehuurd. En vanaf 4 jaar kan je al meedoen!
Weet je niet helemaal zeker of het iets voor jou is? Dan kan je op zaterdag een proefles nemen. Klik op de paarse button onderaan de pagina voor meer informatie!
Figure Skating Amsterdam
Radioweg 64
1098 SL Amsterdam
Openingstijden
Kijk voor het trainingsschema op de site van FSA, klik daarvoor op de link naar de website onderaan de pagina!Prijs
Afhankelijk van het aantal trainigsuren, de kosten van de ijshuur en de kosten van de trainsters.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!