Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Recreatiegebied Gaasperplas

Lekker zonnen, zwemmen, surfen, spelen en nog veel meer bij Recreatiegebied Gaasperplas!

Langs de Gaasperplas liggen wandel-, fiets- en ruiterpaden en speel- en ligweiden. Op de plas is het mogelijk te zeilen, surfen, roeien en kanoën.

Plons lekker het water in vanaf de zuidoever, vermaak je op het strand of trap een balletje op het dagkampeerterrein. De waterspeelplaats aan de noordzijde in het Gaasperpark is ook een dikke aanrader. Daar is ook een heel nieuw strandje! Maak een waterval bij de keiensloot en het sluisjescomplex. Ook zijn er diverse speeltoestellen aanwezig, waaronder een heuse kabelbaan.

De toegang is gratis. Toiletten en douchegelegenheid is aanwezig. Er is parkeergelegenheid langs alle zijden van de plas. De hond mag ook mee en in bepaalde gebieden los lopen. Zie hiervoor de informatieborden rondom de plas.

Recreatiegebied Gaasperplas is onderdeel van Groengebied Amstelland.

Kijk voor de plattegrond en meer informatie op de site. Klik via de roze button door!

Gaasperplas

Valburgdreef 1001

1108 AW Amsterdam

Openingstijden Toegang van zonsopgang tot zonsondergang.
Prijs Gratis
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie in Rembrandthuis

Vier de herfstvakantie vol activiteiten bij Museum Rembrandthuis!

Vue Amsterdam Film Spaarboekje

Spaar voor leuke prijzen met het Vue Film Spaarboekje, in samenwerking met Donald Duck!

Speurtocht ‘Schitterend glas’

Met de speurtocht in Museum JAN kom je van alles te weten over glaskunst en het maakproces!

Kinderopera Lennox

Het spannende kinderboek wordt een groovy jeugdopera (8+) bij Nationale Opera & Ballet!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Over verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Dit wil echt zien: Abracadabra! Goochelen van Houdini tot Hans Klok

Hokus pokus pilatus pas… en daar staat ineens een geweldige tentoonstelling in het Joods Museum! Abracadabra neemt jullie mee naar de gouden jaren van de goochelkunst. Met Hans Klok, Houdini, mysterieuze trucs én genoeg kansen om zelf te verdwijnen. Wij mochten bij de opening zijn en keken onze ogen uit.

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!