Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theaterlessen en workshops

Geoliede Chaoten maken met jong en oud theater en kunst in de natuur op NoordOogst!

Dol op muziek en theater of bouw je liever decor, maak je een kostuum of een mooie natuurknutsel? Dan zijn de workshops en lessen in het buitentheater van Geoliede Chaoten wel wat voor jou!

In kleine groepen tot 24 kinderen werk je in een prachtige buitenomgeving. Maaike Lans (theaterdocent/maker en zangeres) verzorgt samen met vele leuke gastdocenten van NoordOogst de workshops en lessen. Zij hebben allen jarenlange ervaring in kunsteducatie. Ook kun je hier kunst in de natuur workshops volgen!

Het buitentheater is een veilige, prettige omgeving waar iedereen zichzelf mag zijn en zijn talenten kan ontwikkelen of zich kan laten verrassen door de omgeving. Er zijn workshops en lessen in verschillende kunstdisciplines, bedenk het en het kan!

Dat alles in combinatie met de fantastische Natuurspeeltuin Amsterdam Noord en de ondernemers van Stadslandbouw bedrijf NoordOogst!

Klik op de roze button voor meer info of stuur een mail.

Geoliede Chaoten

Meteorenweg 282

1035 RN Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar Geoliede Chaoten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Telekids musicallessen

Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles

Kidskunstlab Bandjesbende

Maak kennis met instrumenten, liedjes schrijven en muziek in de workshopserie bij OCCII Kinderpret.

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? De seizoenscursus gaat van start bij de Jaap Eden IJsbaan!

Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!

Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november

Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.

Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie

Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!