Theaterlessen en workshops
Geoliede Chaoten maken met jong en oud theater en kunst in de natuur op NoordOogst!
Dol op muziek en theater of bouw je liever decor, maak je een kostuum of een mooie natuurknutsel? Dan zijn de workshops en lessen in het buitentheater van Geoliede Chaoten wel wat voor jou!
In kleine groepen tot 24 kinderen werk je in een prachtige buitenomgeving. Maaike Lans (theaterdocent/maker en zangeres) verzorgt samen met vele leuke gastdocenten van NoordOogst de workshops en lessen. Zij hebben allen jarenlange ervaring in kunsteducatie. Ook kun je hier kunst in de natuur workshops volgen!
Het buitentheater is een veilige, prettige omgeving waar iedereen zichzelf mag zijn en zijn talenten kan ontwikkelen of zich kan laten verrassen door de omgeving. Er zijn workshops en lessen in verschillende kunstdisciplines, bedenk het en het kan!
Dat alles in combinatie met de fantastische Natuurspeeltuin Amsterdam Noord en de ondernemers van Stadslandbouw bedrijf NoordOogst!
Klik op de roze button voor meer info of stuur een mail.
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.