Charly’s Goochelpret
Wil je een feestje met een show vol Goochelpret of een Workshop Goochelen? Goochelaar Charly treedt op!
Kindergoochelaar Charly Crama treedt op met zijn originele en magische kindershows. Hij is een graag geziene kindergoochelaar en maakt met zijn magisch entertainment elk kinderfeest tot een onvergetelijke belevenis.
Hij tovert bij alle kinderen een lach van verbazing op het gezicht. De show zit vol magie, humor en interactie en kan worden aangepast aan de leeftijden van de kinderen.
Voor kinderen vanaf 7 jaar is er ook de mogelijkheid voor een workshop goochelen. Tijdens deze workshop krijg je een kijkje achter de schermen van de mysterieuze wereld van de goochelkunst en leer je een aantal leuke trucs die je overal kunt vertonen.
De workshop goochelen is een mix van entertainment, actief bezig zijn, samenwerken en creativiteit. Uiteraard is een combinatie van een goochelshow en een workshop goochelen ook mogelijk!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: bekijk ons overzicht van kindvriendelijke restaurants in Amsterdam!
Goochelaar Charly Crama
De Tas 10
2396 VM Koudekerk aan den Rijn
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground
Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Amsterdam!
Freerun feestje
Leef je uit tijdens jouw feestje bij JUMP freerun! Leer en bekijk te gekke freeruntricks!
Fun Forest Feestje
Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.