Drukklup Junior
Je eigen geld drukken? Een boekje maken? Draaien aan de grootste persen? Welkom bij de Drukklup!
Drukklup Junior is de grafische werkplaats voor jongens en meisjes van 8 tot 12 jaar. Het is voor nieuwsgierige kinderen, die niet bang zijn om vieze handen te krijgen. Je gaat namelijk aan de slag met inkt, grote drukpersen, gutsmesjes, droge naaldtechniek, letters, sjablonen en nog veel meer!
Je bent iedere eerste zaterdag van de maand welkom. Je kunt lid worden, maar een enkele keer langskomen mag natuurlijk ook.
Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.
Tip: Neem een kijkje in de Uitagenda voor andere leuke uitjes en activiteiten!
Tip: Neem een kijkje in de Uitagenda voor andere leuke uitjes en activiteiten!
Grafisch Werkcentrum Amsterdam
NDSM-Plein 27
1033 WC Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Telekids musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles
Muziekschool Amsterdam
Muziek maken doe je bij Muziekschool Amsterdam. Ook voor de allerkleinsten!
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 buiten kleuter- en peuterbadjes in Amsterdam
Wat is er bij warm weer nou fijner dan lekker spetteren in het water? Amsterdam kent een tal aan (gratis toegankelijke!) kleuter- en peuterbadjes waar je kleintje veilig kan spelen. Ze zitten soms goed verstopt, daarom hebben we er een aantal pierenbadjes op een rijtje gezet!
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!