Teken- en schilderles
Vind jij het leuk om grote schilderijen te maken? Of juist kleine stripverhaaltjes te tekenen?
Elke les bij het atelier Groeten van Marc begint met een oefening die bedoeld is om je iets te leren over tekenen en schilderen, over oude en nieuwe kunst, of om je een idee te geven voor een nieuw kunstwerk.
In de oefeningen ontdek je krijt, verf, papier maché, linoleumsnede en nog veel meer materialen! Als je klaar bent met de oefening, mag je aan je eigen project gaan werken.
Elk jaar is er een tentoonstelling van iedereens werk.
De les is voor kinderen van 6 tot 12 jaar.
Doe een proefles! Klik op de roze button voor meer informatie over deze les en om je aan te melden.
Groeten van Marc
Willem Schoutenstraat 21
1057 DL Amsterdam
Openingstijden
Maandag, dinsdag en donderdag 16.00 – 17.30 uurPrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!
Jaaa, hoera mooi weer! En eindelijk tijd om het gloednieuwe Beleefpad in het Amsterdamse Bos uit te proberen. Samen met 2 dol-enthousiaste, stuiterende Kidsproofreporters en een mama gaan we op pad.