Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Teken- en schilderles

Vind jij het leuk om grote schilderijen te maken? Of juist kleine stripverhaaltjes te tekenen?

Elke les bij het atelier Groeten van Marc begint met een oefening die bedoeld is om je iets te leren over tekenen en schilderen, over oude en nieuwe kunst, of om je een idee te geven voor een nieuw kunstwerk.

In de oefeningen ontdek je krijt, verf, papier maché, linoleumsnede en nog veel meer materialen! Als je klaar bent met de oefening, mag je aan je eigen project gaan werken.

Elk jaar is er een tentoonstelling van iedereens werk.

De les is voor kinderen van 6 tot 12 jaar.

Doe een proefles! Klik op de roze button voor meer informatie over deze les en om je aan te melden.

Groeten van Marc

Willem Schoutenstraat 21

1057 DL Amsterdam

Openingstijden Maandag, dinsdag en donderdag 16.00 – 17.30 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Groeten van Marc

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!