Zwemvereniging Het Y
Bij het Y leiden ze jonge zwemmertjes op tot echte survival waterratten!
Het Y biedt zwemlessen voor kinderen vanaf 4 jaar voor de diploma’s A, B, C en zwemvaardigheid I, II en III met keuzepakketten van de Nationale Raad Zwemdiploma’s.
Het zwem-ABC staat voor een speelse, kindvriendelijke wijze van leren zwemmen met veel aandacht voor survival-aspecten (het jezelf kunnen redden). In de eerste fase van het zwem-ABC raken kinderen vertrouwd met het water.
De zwemlessen worden gegeven op 2 locaties: Sportfondsenbad Amsterdam-Oost en het Noorderparkbad.
Na afloop van de zwemlessen bieden ze een goede mogelijkheid om verder te gaan met wedstrijdzwemmen en waterpolo.
Kijk op de site voor meer informatie over de zwemlessen of om je in te schrijven.
PS. In de categorie Clubjes vind je meer zwemverenigingen!
Zwemvereniging Het Y
Sneeuwbalweg 5
1032 VS Amsterdam
Openingstijden
Zie website voor actuele tijdenPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!