Zwemvereniging Het Y
Bij het Y leiden ze jonge zwemmertjes op tot echte survival waterratten!
Het Y biedt zwemlessen voor kinderen vanaf 4 jaar voor de diploma’s A, B, C en zwemvaardigheid I, II en III met keuzepakketten van de Nationale Raad Zwemdiploma’s.
Het zwem-ABC staat voor een speelse, kindvriendelijke wijze van leren zwemmen met veel aandacht voor survival-aspecten (het jezelf kunnen redden). In de eerste fase van het zwem-ABC raken kinderen vertrouwd met het water.
De zwemlessen worden gegeven op 2 locaties: Sportfondsenbad Amsterdam-Oost en het Noorderparkbad.
Na afloop van de zwemlessen bieden ze een goede mogelijkheid om verder te gaan met wedstrijdzwemmen en waterpolo.
Kijk op de site voor meer informatie over de zwemlessen of om je in te schrijven.
PS. In de categorie Clubjes vind je meer zwemverenigingen!
Zwemvereniging Het Y
Sneeuwbalweg 5
1032 VS Amsterdam
Openingstijden
Zie website voor actuele tijdenPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 Strandjes om te zwemmen en te spelen in Groengebied Amstelland
Op een warme zomerdag is er niks fijner voor kinderen dan lekker pootjebaden in de waterplassen aan de randen van de stad. Stap op de fiets met de kids en ontdek de leuke strandjes aan de Ouderkerkerplas, de Gaasperplas en de Hoge Dijk.
Gratis en lowbudget uitjes in de zomervakantie
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Er zijn heel veel uitjes voor kinderen in Amsterdam en omgeving helemaal (of bijna) gratis! Wij hebben een aantal leuke gratis en low-budget kinderactiviteiten verzameld.
38x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!