
Schaatsles (6+)
Leer in het winterseizoen schaatsen bij IJsclub Gein & Omstreken op de Jaap Eden IJsbaan!
Onder leiding van een enthousiast team wordt in het schaatsseizoen les gegeven op de Jaap Eden IJsbaan. Vanaf 6 jaar kun je meedoen. De oefeningen bestaan uit spelletjes, waardoor het leuk wordt om te leren schaatsen!
De lessen worden in het winterseizoen gegeven, op zaterdagochtend. Aan het einde van het seizoen krijg je een diploma als je de slalomproef en de remproef goed hebt uitgevoerd. Dit wordt gevierd met een pannenkoekenfestijn!
Meer info vind je op de site, klik via onderstaande link door!
Ijsclub Gein & Omstreken
Radioweg 64
1098 SL Amsterdam
Openingstijden
De jeugdlessen zijn op zaterdagochtend van 8.20 tot 9.20 uurPrijs
Zie voor de kosten de website van IJsclub Gein & OmstrekenToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomer vakantiekampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
Leuke familieuitjes in juni en begin juli
Wij hebben heel veel leuke (GRATIS) uitjes voor juni en begin juli! Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!