Graffiti is cool
Kinderfeestje met aandacht voor kinderen met autisme, gedragsproblemen of lichamelijke handicap
Is jouw kind creatief en goed met spuitbussen? Vier zijn of haar verjaardag dan met een tof grafitti feestje van Ikwilgraffiti. Ze leren tijdens een workshop niet alleen graffiti tekenen, maar ook echt grafitti spuiten. Gaaf!
Hoe ziet een graffiti feestje eruit?
Tijdens een drie uur durende workshop krijg je eerst een verhaal te horen over de oorsprong van graffiti en over het verschil tussen legale en illegale graffiti. Natuurlijk vertellen de artiesten van Ikwilgraffiti ook over hun eigen ervaringen in de graffiti ‘scene’ en leggen ze je alles uit over de straatregels en graffiti-erecodes.
Daarna leren de kinderen hoe je nou eigenlijk graffiti ontwerpt en welke stijlen er allemaal zijn. Ook ga je aan de slag met het beoefenen van de basistechnieken, zoals het tekenen van graffiti letters en leer je de belangrijkste spuittechnieken.
Uiteindelijk maak je je eigen graffiti kunstwerk, welke je natuurlijk mee naar huis mag nemen. Een creatieve herinnering aan een geweldig dag!
Goed om te weten
De kinderfeestjes vinden altijd buiten plaats, dit kan bij jou in de buurt zijn of op een andere plek die in overleg kan worden uitgekozen. Bij Ikwilgraffiti zijn ze ervaren met kinderen met autisme, een lichamelijke handicap en met kinderen met gedragsproblemen. Dit maakt dit kinderfeestje ook heel erg geschikt voor deze speciale doelgroep.
Klik voor meer info door naar de website via de website button!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Lijstjes voor Amsterdam
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in augustus
In augustus staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Inclusieve tips voor de zomer
Wij verzamelden volop zomerinspiratie voor gezinnen met een zorgintensief kind!
Verzetsmuseum Junior
Met gidslijnen, audio- en videotours voor slechtziende en slechthorende kinderenBlogs & inspiratie
Alle blogs
38x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten
Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!