Graffiti is cool
Kinderfeestje met aandacht voor kinderen met autisme, gedragsproblemen of lichamelijke handicap
Is jouw kind creatief en goed met spuitbussen? Vier zijn of haar verjaardag dan met een tof grafitti feestje van Ikwilgraffiti. Ze leren tijdens een workshop niet alleen graffiti tekenen, maar ook echt grafitti spuiten. Gaaf!
Hoe ziet een graffiti feestje eruit?
Tijdens een drie uur durende workshop krijg je eerst een verhaal te horen over de oorsprong van graffiti en over het verschil tussen legale en illegale graffiti. Natuurlijk vertellen de artiesten van Ikwilgraffiti ook over hun eigen ervaringen in de graffiti ‘scene’ en leggen ze je alles uit over de straatregels en graffiti-erecodes.
Daarna leren de kinderen hoe je nou eigenlijk graffiti ontwerpt en welke stijlen er allemaal zijn. Ook ga je aan de slag met het beoefenen van de basistechnieken, zoals het tekenen van graffiti letters en leer je de belangrijkste spuittechnieken.
Uiteindelijk maak je je eigen graffiti kunstwerk, welke je natuurlijk mee naar huis mag nemen. Een creatieve herinnering aan een geweldig dag!
Goed om te weten
De kinderfeestjes vinden altijd buiten plaats, dit kan bij jou in de buurt zijn of op een andere plek die in overleg kan worden uitgekozen. Bij Ikwilgraffiti zijn ze ervaren met kinderen met autisme, een lichamelijke handicap en met kinderen met gedragsproblemen. Dit maakt dit kinderfeestje ook heel erg geschikt voor deze speciale doelgroep.
Klik voor meer info door naar de website via de website button!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Lijstjes voor Amsterdam
Toegankelijke inspiratie
Huis van Sinterklaas
Sinterklaas logeert in Museum Catharijneconvent! Komen jullie zijn huis bekijken?
Het lammetje dat een varken is, met gebarentolk
Ontmoet het lammetje dat een varken blijkt te zijn in Theater de Krakeling, met gebarentolk!
Verzetsmuseum Junior
Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtziendenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw
Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!