Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kids art club Amsterdam

Kinderen kunnen hier hun passie voor tekenen, schilderen en kunst verder ontdekken & ontwikkelen!

Is jouw kind altijd druk in de weer met knippen, plakken, schilderen en tekenen? Dan is de Kids Arts Club in Amsterdam West een hele leuke plek voor jouw kind. Hier kunnen de kids samen na schooltijd teken- en schilderlessen volgen of zich voegen bij de kunstclub.

Teken- en schilderles (vanaf 6 jaar)
Bij de schilder & tekenles gaan de kinderen speels aan de slag met verschillende teken en schildertechnieken. Doormiddel van leuke en leerzame opdrachten zullen de kinderen hun creativiteit en vaardigheden ontwikkelen. De ene week staat er misschien een bepaald thema centraal en de andere week is een bepaalde techniek het uitgangspunt van de les. Er wordt niet alleen gebruik gemaakt van potlood & verf, maar ook materialen zoals houtskool, pastelkrijt en aquarel potloden en nog veel meer. De kinderen zullen op ontdekking gaan met hun eigen fantasie en leren hun creativiteit te prikkelen. Een belangrijke les hierin is plezier hebben in het tekenen en niet te hoge eisen te stellen. Tekenen & schilderen leer je vooral je door het veel te doen.

Kunstclub (vanaf 2,5 jaar)
Bij de kunstclub gaan de kids elke week in hun eigen leeftijdsgroep (peuters en 4 t/m 6 jaar) gezellig aan de slag met verschillende materialen. De kinderen ontdekken de verschillende kunsttechnieken. Ze leren over kunstenaars en laten zich inspireren! De kinderen leren hun ideeën uit te werken met bijvoorbeeld tekenpotloden, klei, verf, karton en allerlei andere materialen. De wekelijkse kunstprojectjes over het algemeen gekaderd maar binnen het kader is er heel veel ruimte om te experimenteren, onderzoeken, uit te proberen en te creëren op je eigen manier. Zo kan ieder kind hun eigen beeld tot werkelijkheid brengen in zijn of haar kunst/knutsel werk op zijn op zijn/haar eigen persoonlijke manier.

Bij de Kids Art Club is de belangrijkste waarde dat de kids gestimuleerd worden om eigen keuzes te maken voor hun kunstwerk, maar zich ook altijd mogen laten inspireren! Zo wordt het zelfvertrouwen van de kinderen in wat ze kunnen te vergroot. “Ik wil de kinderen meegeven dat tijdens het maken van kunst niks goed of fout is en dat we leren van het proces.” is het uitgangspunt van de club. 

Klik op de roze button voor meer info

Tip: Neem een kijkje in onze UitAgenda voor leuke uitjes in en om Amsterdam 

Kids art club " de Amsterdammertjes "

Orteliusstraat 151

1057 AX Amsterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Kids art club " de Amsterdammertjes "

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zeilclub (8+)

Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!

Telekids Musicalschool

Musicallessen voor kinderen vanaf ongeveer 4 jaar.

Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!

Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!

Bricks and Robots

Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

40x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kinder Vrijmarkten op Koningsdag 2026

Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima zijn dit jaar in Dokkum met Koningsdag. Wat ga jij doen? Lees hier het overzicht met alle vrijmarkten voor kinderen in Amsterdam!

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief