Admiralengracht
Heerlijk spelen en zwemmen in de Admiralengracht bij het Erasmuspark
De Admiralengracht ligt bij het Erasmuspark en veel Amsterdammers hebben hier al is een duik gemaakt. Vanaf de steiger kan je zo de gracht in duiken. Met de laddertjes kan je het water weer uit.
Kom je ook een keer een duik maken? Voor meer informatie klik je op de roze button!
Tip: kijk voor andere zwemplekken op de Eropuit pagina!
fotografie: Mats van Soolingen
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.