Admiralengracht
Heerlijk spelen en zwemmen in de Admiralengracht bij het Erasmuspark
De Admiralengracht ligt bij het Erasmuspark en veel Amsterdammers hebben hier al is een duik gemaakt. Vanaf de steiger kan je zo de gracht in duiken. Met de laddertjes kan je het water weer uit.
Kom je ook een keer een duik maken? Voor meer informatie klik je op de roze button!
Tip: kijk voor andere zwemplekken op de Eropuit pagina!
fotografie: Mats van Soolingen
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Wereldmuseum voorjaarsvakantie
Vier het Chinese Nieuwjaar, maak kunst van LEGO en nog veel meer in Wereldmuseum Amsterdam!
Vakantie activiteiten in het Joods Museum junior
Ontdek deze voorjaarsvakantie wat het betekent om Joods te zijn in het Joods Museum junior!
Voorjaarsvakantie-uitje naar het Zaans Museum
Ontdek hoe je droge voeten houdt in de polder en denk mee over slimme oplossingen voor de toekomst!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!