Sloterpark
In het Sloterpark is van alles te doen: ontspannen, strand, zwemmen en sporten
Het Sloterpark is een park gelegen rond de Sloterplas. Je kunt er heen om lekker te ontspannen, maar er is ook genoeg te doen!
Voor kinderen is er:
Sloterparkbad – Heerlijk een dagje zwemmen. Met recreatiebad, springbassin, wedstrijdbad, glijbaan, bubbelbad, en ga zo maar door!
Kinderboerderij het Sloterpark – Tegenover het Sloterparkbad. Met geiten, schapen, knaagdieren en vele soorten kippen te vinden. Verder is er een volière met exotische vogels en een winkeltje.
Watersportcentrum de Duikelaar – Hier kan je leren zeilen, kanoën en surfen. Voor jong en oud.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: kijk in de Eropuit pagina voor meer leuke uitjes.
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Meivakantie in Wereldmuseum Amsterdam
Ontdek een wereld vol verhalen met interactieve activiteiten tijdens de meivakantie in Wereldmuseum!
Dagje Verzetsmuseum Junior
Maak in de meivakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.
Meivakantie in het Amsterdamse Bos
Vier de vakantie in de natuur met kinderyoga, een wormenhotel, bloembollen en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.