Sloterpark
In het Sloterpark is van alles te doen: ontspannen, strand, zwemmen en sporten
Het Sloterpark is een park gelegen rond de Sloterplas. Je kunt er heen om lekker te ontspannen, maar er is ook genoeg te doen!
Voor kinderen is er:
Sloterparkbad – Heerlijk een dagje zwemmen. Met recreatiebad, springbassin, wedstrijdbad, glijbaan, bubbelbad, en ga zo maar door!
Kinderboerderij het Sloterpark – Tegenover het Sloterparkbad. Met geiten, schapen, knaagdieren en vele soorten kippen te vinden. Verder is er een volière met exotische vogels en een winkeltje.
Watersportcentrum de Duikelaar – Hier kan je leren zeilen, kanoën en surfen. Voor jong en oud.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: kijk in de Eropuit pagina voor meer leuke uitjes.
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.