Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Stenen Hoofd aan de IJ

Bij Het Stenen Hoofd spring je zo het IJ in en kan je lekker zwemmen!

Zodra de temperatuur stijgt vinden veel Amsterdammers hun weg naar het Stenen Hoofd aan het IJ. Vanaf de kant spring je zo het IJ in voor verfrissing. Hier kan je lekker zwemmen, spelen en relaxen. 

Pas op! Zwemmen in het vaarwater is gevaarlijk en verboden. Als je veilig wil zwemmen moet je binnen de oude betonning blijven. Ook wordt de kwaliteit van het water niet getest. 

Kom je ook een duik nemen bij warm weer? Klik op de roze button voor meer info!

Tip: kijk voor superleuke speeltuinen in de buurt op de Eropuitpagina!

Beeld: Lin Woldendorp 

Kidsproof Amsterdam

Westerdoksdijk 705-C

1013 BX Amsterdam

Openingstijden Vrij toegankelijk
Prijs Gratis
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Voorjaarsvakantie bij museum JAN

Creatieve workshops bij Museum JAN in Amstelveen in de voorjaarsvakantie.

Prehistoric Planet: Dinosaurs bij Fabrique des Lumières

Stap in een overweldigende wereld vol levensgrote dinosauriërs bij Fabrique des Lumières!

Vakantie activiteiten in het Joods Museum junior

Ontdek deze voorjaarsvakantie wat het betekent om Joods te zijn in het Joods Museum junior!

Voorjaarsvakantie-uitje naar het Zaans Museum

Ontdek hoe je droge voeten houdt in de polder en denk mee over slimme oplossingen voor de toekomst!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief