Zwemmen Park Somerlust
In Park Somerlust kan je heerlijk komen zwemmen met de kinderen!
Als het weer warmer wordt willen we maar één ding: zwemmen! En dat kan ook gewoon midden in Amsterdam in de Amstel bij Park Somerlust! Gelegen bij de woonwijn Amstelkwartier kan je heerlijk zwemmen in de bocht van de Amstel.
Via een trap kan je het water in. Het eerste stukje is ondiep en ook geschikt voor kinderen. Op het naastgelegen grasveld zit je heerlijk en de plek is goed te bereiken met fiets en openbaar vervoer. Handig, er is ook veel horeca in de buurt. Een perfecte plek om te sporten, spelen en te relaxen!
Kom je ook zwemmen? Voor meer info klik je op de roze button.
Fotografie: Lin Woldendorp
Tip: kijk voor superleuke speeltuinen in de buurt op de Eropuitpagina!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Halloween activiteiten met kids
Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten in en om Amsterdam!
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Intocht Sinterklaas in Amsterdam en omgeving 2025
Trippel trappel trippel trap! Sinterklaas is onderweg met zijn Pieten. Wij hebben een overzicht gemaakt wanneer hij waar aankomt dit jaar! Bekijk snel alle Sintintochten in en om Amsterdam.