Musical en Theaterles
Wil je leren hoe je zang, dans en toneel met elkaar kunt verbinden? Dat kan bij de Toverknol!
Wat gebeurt er als je muziek hoort? Wil je gaan dansen, zingen, of reis je naar een andere wereld? Dan is deze activiteit iets voor jou!
Tijdens de lessen leer je hoe je zang, dans en toneel met elkaar kunt verbinden. Daarbij gebruik je bestaand en door jezelf gemaakt materiaal.
Je leert energie, concentratie en aandacht te combineren. Tijdens de laatste les presenteer je met je groep wat je geleerd hebt aan ouders, opa’s en oma’s, vriendjes en iedereen die wil komen kijken.
De lessen duren 60 minuten en zijn voor kinderen tussen de 6-10 jaar.
Heb je hier al meteen zin in gekregen? Klik dan snel door om naar de site te gaan, dan kan via de paarse button!
Kindertheater de Toverknol
Kerkstraat 174
1017 GT Amsterdam
Openingstijden
Zie de site.Prijs
€ 80 voor 8 lessen van 60 minuten.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
ISH Academy
Bij ISH Academy leren kinderen hun eigen dansstijl te ontdekken en creatief te denken!
Kleuterlessen 3 – 6 jr
De kleuterlessen van The Little Gym leggen een (gymnastische) basis voor de rest van het leven!
JUMP freerun (6+)
Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!