Musical en Theaterles
Wil je leren hoe je zang, dans en toneel met elkaar kunt verbinden? Dat kan bij de Toverknol!
Wat gebeurt er als je muziek hoort? Wil je gaan dansen, zingen, of reis je naar een andere wereld? Dan is deze activiteit iets voor jou!
Tijdens de lessen leer je hoe je zang, dans en toneel met elkaar kunt verbinden. Daarbij gebruik je bestaand en door jezelf gemaakt materiaal.
Je leert energie, concentratie en aandacht te combineren. Tijdens de laatste les presenteer je met je groep wat je geleerd hebt aan ouders, opa’s en oma’s, vriendjes en iedereen die wil komen kijken.
De lessen duren 60 minuten en zijn voor kinderen tussen de 6-10 jaar.
Heb je hier al meteen zin in gekregen? Klik dan snel door om naar de site te gaan, dan kan via de paarse button!
Kindertheater de Toverknol
Kerkstraat 174
1017 GT Amsterdam
Openingstijden
Zie de site.Prijs
€ 80 voor 8 lessen van 60 minuten.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winteruitjes voor het gezin in januari en februari
Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!
Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!