Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Klein Excelsior

Ben jij 8 jaar of ouder? Dan kun je bij Klein Excelsior een orkestinstrument leren bespelen!

Jonge kinderen krijgen eerst één of twee jaar les op de blokfluit. De wekelijkse instrumentale lessen zijn individueel en duren 30 minuten. Daarnaast zijn er muziektheorielessen.

De lessen worden gegeven door (oud)leden van het Jeugdorkest die zelf een goede muziekopleiding volgen of hebben gevolgd. De dirigent van het Jeugdorkest heeft de muzikale leiding van de opleiding. De dirigent bepaalt wanneer je in Jong Excelsior (het jeugdorkest) mag komen meespelen. Je krijgt dan nog minimaal één jaar les.

Voor een vervolgopleiding wordt naar de muziekschool verwezen. Een paar keer per seizoen wordt een leerlingenorkest samengesteld. Hierdoor raak je vertrouwd met het samen muziek maken onder leiding van een dirigent. Dit leerlingenorkest  treedt op bijvoorbeeld bij de nieuwjaarsinstuif en bij de seizoensafsluiting.

De lessen zijn op zaterdagavond tussen 18.00 en 19.00 uur. Een orkestinstrumenten kun je van de vereniging huren. Lidmaatschap van de vereniging geeft recht op 40% korting op het lesgeld van de Muziekschool Amsterdam.

Kijk op de site voor meer informatie over Klein Excelsior en Jong Excelsior en voor links naar handige websites voor muziektheorie!

Klein Excelsior

Abraham Kuyperplein 2

1067 DE Amsterdam

Openingstijden De muzieklessen vinden iedere zaterdag tussen 17:30 en 19:00 uur plaats in 't  Koggeschip (zie adresgegevens).
Prijs Contributie is €17,50 per maand
Mail direct

Mail direct naar Klein Excelsior

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

Nieuw

Creatieve workshops in Weesp

Bij Atelier Hier & daar in Weesp ontdekken kinderen hun eigen creativiteit met verrassende materialen.

Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!

Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? De seizoenscursus gaat van start bij de Jaap Eden IJsbaan!

Telekids musicallessen

Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dit wil echt zien: Abracadabra! Goochelen van Houdini tot Hans Klok

Hokus pokus pilatus pas… en daar staat ineens een geweldige tentoonstelling in het Joods Museum! Abracadabra neemt jullie mee naar de gouden jaren van de goochelkunst. Met Hans Klok, Houdini, mysterieuze trucs én genoeg kansen om zelf te verdwijnen. Wij mochten bij de opening zijn en keken onze ogen uit.

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Over verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur

Familiemaand in het Rijksmuseum

Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!