Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Klein Excelsior

Ben jij 8 jaar of ouder? Dan kun je bij Klein Excelsior een orkestinstrument leren bespelen!

Jonge kinderen krijgen eerst één of twee jaar les op de blokfluit. De wekelijkse instrumentale lessen zijn individueel en duren 30 minuten. Daarnaast zijn er muziektheorielessen.

De lessen worden gegeven door (oud)leden van het Jeugdorkest die zelf een goede muziekopleiding volgen of hebben gevolgd. De dirigent van het Jeugdorkest heeft de muzikale leiding van de opleiding. De dirigent bepaalt wanneer je in Jong Excelsior (het jeugdorkest) mag komen meespelen. Je krijgt dan nog minimaal één jaar les.

Voor een vervolgopleiding wordt naar de muziekschool verwezen. Een paar keer per seizoen wordt een leerlingenorkest samengesteld. Hierdoor raak je vertrouwd met het samen muziek maken onder leiding van een dirigent. Dit leerlingenorkest  treedt op bijvoorbeeld bij de nieuwjaarsinstuif en bij de seizoensafsluiting.

De lessen zijn op zaterdagavond tussen 18.00 en 19.00 uur. Een orkestinstrumenten kun je van de vereniging huren. Lidmaatschap van de vereniging geeft recht op 40% korting op het lesgeld van de Muziekschool Amsterdam.

Kijk op de site voor meer informatie over Klein Excelsior en Jong Excelsior en voor links naar handige websites voor muziektheorie!

Klein Excelsior

Abraham Kuyperplein 2

1067 DE Amsterdam

Openingstijden De muzieklessen vinden iedere zaterdag tussen 17:30 en 19:00 uur plaats in 't  Koggeschip (zie adresgegevens).
Prijs Contributie is €17,50 per maand
Mail direct

Mail direct naar Klein Excelsior

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

DAT! School

DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 4 jaar!

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!

De Amsterdamse Jeugdtheaterschool

De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!

Gitaarles Amsterdam

Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief