Klein Excelsior
Ben jij 8 jaar of ouder? Dan kun je bij Klein Excelsior een orkestinstrument leren bespelen!
Jonge kinderen krijgen eerst één of twee jaar les op de blokfluit. De wekelijkse instrumentale lessen zijn individueel en duren 30 minuten. Daarnaast zijn er muziektheorielessen.
De lessen worden gegeven door (oud)leden van het Jeugdorkest die zelf een goede muziekopleiding volgen of hebben gevolgd. De dirigent van het Jeugdorkest heeft de muzikale leiding van de opleiding. De dirigent bepaalt wanneer je in Jong Excelsior (het jeugdorkest) mag komen meespelen. Je krijgt dan nog minimaal één jaar les.
Voor een vervolgopleiding wordt naar de muziekschool verwezen. Een paar keer per seizoen wordt een leerlingenorkest samengesteld. Hierdoor raak je vertrouwd met het samen muziek maken onder leiding van een dirigent. Dit leerlingenorkest treedt op bijvoorbeeld bij de nieuwjaarsinstuif en bij de seizoensafsluiting.
De lessen zijn op zaterdagavond tussen 18.00 en 19.00 uur. Een orkestinstrumenten kun je van de vereniging huren. Lidmaatschap van de vereniging geeft recht op 40% korting op het lesgeld van de Muziekschool Amsterdam.
Kijk op de site voor meer informatie over Klein Excelsior en Jong Excelsior en voor links naar handige websites voor muziektheorie!
Klein Excelsior
Abraham Kuyperplein 2
1067 DE Amsterdam
Openingstijden
De muzieklessen vinden iedere zaterdag tussen 17:30 en 19:00 uur plaats in 't Koggeschip (zie adresgegevens).Prijs
Contributie is €17,50 per maandToon op kaart
Meer inspiratie
Dansen bij BeatZone
BeatZone is een hippe, urban Dansschool met vestigingen in Oud Zuid/West en NDSM/Noord.
Begin met gitaar!
Leer gitaar spelen bij Muziekschool Amsterdam en raak de juiste snaar met jouw talent!
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje
Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!