Le Pain Quotidien
Biologisch brood, boterzachte croissants of fudgy brownies... Je vindt het bij PQ in de Spuistraat!
Ja, het is lastig. Het klinkt als: luh peN koh-ti-dyeN. Wees niet verlegen, oefening baart kunst of noem het gewoon “PQ”.
Waar mogelijk werkt de bakker met biologische ingrediënten. Op deze manier zorgen ze ervoor dat de ingrediënten van de hoogste kwaliteit zijn. Het gaat erom het beste te vinden op een manier die goed is voor ons allemaal!
In tegenstelling tot de meeste commerciële bakkers gebruikt Le Pain Quotidien geen toevoegingmiddelen, conserveringsmiddelen of verbeteraars bij het bakken van het brood. Om brood te maken gebruiken ze levain, een natuurlijk rijsmiddel gemaakt van een natuurlijke giststarter, water en zout. Het gebruik van levain in plaats van gist creëert broden met een rijk aroma en stevige structuur.
Bij PQ ben je aan het juiste adres voor een (warm) ontbijtje met bijvoorbeeld wentelteefjes, voor een brunch of voor diners met keuze uit verschillende soepen, warme gerechten, salades, tartines en desserts.
Ook lekker zijn de plateau’s om te delen, zoals de Toscaanse plateau met verschillende smaken die aan Toscane doen denken, geserveerd met biologisch brood. Bij elk gerecht zijn er ook specials naast het menu.
Klik op de roze button voor de gehele menukaart en de specials.
Tip: Op zoek naar leuke uitjes? Neem eens een kijkje in de categorie Eropuit.
Le Pain Quotidien 'Spuistraat'
Spuistraat 266
1012 VW Amsterdam
Openingstijden
Maandag t/m zondag 09.00 - 18.00Prijs
Zie de site.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.