Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

NSO Kinderkunst

Kunsteducatie is broodnodig voor je brein. Bij MK24 kun je lekker kunstzinnig bezig zijn.

Na de zomervakantie start MK24 naast het reguliere kinderaanbod met een uitgebreid naschools kinderjaarprogramma, onder de naam ‘Naschoolse Opvang Kinderkunst’. Dit programma is de maandag-, dinsdag- en donderdagmiddag gedurende het hele schooljaar en is dan in plaats van de NSO.

De Naschoolse Opvang Kinderkunst zal starten met een ‘kunstcarrousel’, waarin je kennis maakt met alle disciplines van MK24: zeefdrukken, druktechnieken, keramiek, animatie, fotografie, techniek, timmeren, schilderen, tekenen en textiel.


Klik op de roze button hieronder om naar de website van MK24 te gaan voor meer informatie en aanmelden. 

MK24

Mauritskade 24

1091 GC Amsterdam

Openingstijden ma-, di- en do- middag
Prijs € 595,- voor 40 weken
Mail direct

Mail direct naar MK24

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief