Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Klimfeestje Amsterdam

Zin in een actief en gezellig verjaardagsfeestje? Ga klimmen bij Mountain Network Amsterdam

Zijn de kinderen bijna jarig en willen ze een spannend en stoer kinderfeestje geven voor de vriendjes en vriendinnetjes? Ga dan naar Mountain Network Amsterdam.
 
De kids krijgen les van een professionele instructeur. Wat hebben een ‘acht’ en klimmen met elkaar te maken? En wat is een gri-gri? Ze leren het allemaal. Daarna gaan de kinderen zelf klimmen en leren ze ook hoe je moet ‘zekeren’.

Of de kinderen nu sportief zijn of niet, hoogtevrees hebben of niet; iedereen kan klimmen! Leeftijd vanaf 8 jaar.
 
Na het klimmen kun je nog gezellig samen wat drinken of een hapje eten in het bergsportcafé. Iedereen krijgt dan ook een speciaal klimdiploma en de jarige wordt natuurlijk extra in het zonnetje gezet!
 
Meer informatie en/of direct het feestje reserveren? Klik op de roze websitebutton

Tip: Kijk eens op onze Eropuit-pagina 

Mountain Network

Erasmusgracht 297

1061 MD Amsterdam

Openingstijden Neem voor het plannen contact op met Mountain Network.
Prijs Vanaf € 184,00 per feestje
Mail direct

Mail direct naar Mountain Network

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam

Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.

10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam

Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!

YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief