Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SoundLAB kinderfeestje

De leukste manier om je verjaardag te vieren: een SoundLAB-workshop met je eigen vrienden of vriendinnen!

Je eigen feestje in SoundLAB
Ooit van een Dato, Toonpad of Ribbon gehoord? Nee? Dat zijn wonderlijke instrumenten waarmee jij en al jouw feestgangers een cool muziekstuk kunnen maken in het Muziekgebouw aan ’t IJ!

Dit gebeurt allemaal in het SoundLAB dat speciaal open is voor jouw feestje! Het muziekstuk dat jullie samen gemaakt hebben, wordt ook opgenomen zodat je er thuis ook nog naar kunt luisteren. De instrumenten zijn intuïtief en bieden visuele en tactiele handvaten om ze te bespelen. Je gaat in deze workshop zelf experimenteren met klanken, de lol ervaren van het muziek maken en op een creatieve manier nieuwe muziekstukken bedenken. Noten lezen is niet nodig.

Goed om te weten: het is mogelijk de ontvangstruimte (Atriumkamer) te huren voor € 30 per half uur om zelf meegenomen taart of hapjes te eten. In deze ruimte staat een lange tafel met bankjes en is een klein keukenblokje met aanrecht en koelkast.

Prijs: € 150 tot 10 kinderen, daarna per extra kind € 12,50.

Neem contact op met de afdeling Educatie van het Muziekgebouw/Bimhuis:
020 788 2046 / educatie@muziekgebouw.nl

Meer informatie? Klik op de websitebutton.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Muziekgebouw aan ’t IJ

Piet Heinkade 1

1019 BR Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar Muziekgebouw aan ’t IJ

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Toegankelijke events in november

In november staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Verzetsmuseum junior

Maak deze vakantie kennis met de aangrijpende periode uit de geschiedenis bij het Verzetsmuseum junior.

Rijksmuseum

Het Rijksmuseum biedt toegankelijke rondleidingen, prikkelarme openstellingen en videotour in gebarentaal

Frame schaatsen

Bij schaatsbaan De Scheg kunnen kinderen nu ook frame schaatsen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Swingen met Groove Beest in het Bimhuis

Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!

Alle Sinterklaas uitjes in Amsterdam

Pssst....Sint heeft dus zijn volledige agenda met ons gedeeld! Wil je weten waar hij de komende tijd te vinden is, bekijk dan snel zijn agenda!

Sfeervolle november en begin december uitjes

Donkere, korte dagen, lichtjes weer aan. Gelukkig zijn er heel veel leuke, sfeervolle uitjes deze tijd van het jaar

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief