SoundLAB kinderfeestje
De instrumenten zijn intuïtief en bieden visuele en tactiele handvaten om ze te bespelen.
Je eigen feestje in SoundLAB
Ooit van een Dato, Toonpad of Ribbon gehoord? Nee? Dat zijn wonderlijke instrumenten waarmee jij en al jouw feestgangers een cool muziekstuk kunnen maken in het Muziekgebouw aan ’t IJ!
Dit gebeurt allemaal in het SoundLAB dat speciaal open is voor jouw feestje! Het muziekstuk dat jullie samen gemaakt hebben, wordt ook opgenomen zodat je er thuis ook nog naar kunt luisteren. De instrumenten zijn intuïtief en bieden visuele en tactiele handvaten om ze te bespelen. Je gaat in deze workshop zelf experimenteren met klanken, de lol ervaren van het muziek maken en op een creatieve manier nieuwe muziekstukken bedenken. Noten lezen is niet nodig.
Goed om te weten: het is mogelijk de ontvangstruimte (Atriumkamer) te huren voor € 30 per half uur om zelf meegenomen taart of hapjes te eten. In deze ruimte staat een lange tafel met bankjes en is een klein keukenblokje met aanrecht en koelkast.
Prijs: € 150 tot 10 kinderen, daarna per extra kind € 12,50.
Neem contact op met de afdeling Educatie van het Muziekgebouw/Bimhuis:
020 788 2046 / educatie@muziekgebouw.nl
Meer informatie? Klik op de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Amsterdam
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in januari
In januari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!
Kom samen schaatsen!
Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!
We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad
Sleeën zonder slee: 8+1 tips voor alternatieven
Ligt er sneeuw maar je hebt geen slee bij de hand? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen gewoon zonder slee van die heuvel.
5x schaatsen in Amsterdam
Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!