Only Friends
Only Friends, de sportclub voor jongeren en kinderen met een beperking!
Iedereen is welkom bij Only Friends! Only Friends is een leuke sportclub die verschillende sporten biedt voor kinderen en jongeren met een lichamelijke of verstandelijke beperking of een chronische ziekte.
Only Friends is een sportclub die op een toonaangevende manier, kinderen en jongeren met een beperking de mogelijkheid wil bieden om georganiseerd te sporten in een eigen, veilige en vertrouwde omgeving. Hierbij wordt de kwaliteit van leven aanmerkelijk verhoogd. Er worden 25 verschillende sporten aangeboden, bijvoorbeeld; hockey, tafeltennis, kickboksen en handboogschieten. Momenteel sporten er al meer dan 700 kinderen met veel plezier bij Only Friends, kom jij ook?
Meer weten over Only Friends? Klik dan op de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Meer inspiratie
Toegankelijke events in november
In november staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Verzetsmuseum junior
Maak deze vakantie kennis met de aangrijpende periode uit de geschiedenis bij het Verzetsmuseum junior.
Frame schaatsen
Bij schaatsbaan De Scheg kunnen kinderen nu ook frame schaatsen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle Sinterklaas uitjes in Amsterdam
Pssst....Sint heeft dus zijn volledige agenda met ons gedeeld! Wil je weten waar hij de komende tijd te vinden is, bekijk dan snel zijn agenda!
Sfeervolle november en begin december uitjes
Donkere, korte dagen, lichtjes weer aan. Gelukkig zijn er heel veel leuke, sfeervolle uitjes deze tijd van het jaar
Swingen met Groove Beest in het Bimhuis
Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!