Hockeyvereniging Pinoké
De gezellige en sportieve hockeyvereniging Pinoké!
Hockey is een teamsport. En teams behalen betere resultaten als ieder teamlid zich op een goede en sportieve manier inzet. De coach en teambegeleider stellen de teamregels op.
Bij Pinoké speel je zowel buiten als binnen, wedstrijden en toernooien en is het mogelijk om mee te gaan op hockeykamp! In elke klasse van de jeugd komen teams uit van Pinoké. Keepers krijgen extra training.
Tijdens de winterperiode is er het speciale Playkids-trainingen op de woensdag- en vrijdagmiddag. Meer weten hierover? Klik dan door via de button naar de site!
P.S. Bij de club is ook kinderopvang mogelijk.
Pinoké
Nieuwe Kalfjeslaan 23
1182 AA Amstelveen
Openingstijden
Zowel in de zomer als winterperiode geopend.Prijs
F-klasse (9 jaar) €310,00 contributiegeld
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Kidskunstlab Bandjesbende
Maak kennis met instrumenten, liedjes schrijven en muziek in de workshopserie bij OCCII Kinderpret.
Telekids musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november
Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!