Op pad met Pim & Pom 3+
Help, er is een muis ontsnapt! Help jij de vriendjes Pim & Pom deze muis te vinden?
Pim en Pom hebben een missie: er is een muis ontsnapt uit een van de schilderijen op de Eregalerij. Helpen jullie de muis te vinden? Met een knuffelbare audiotour voor families met kinderen ga je samen met Pim en Pom op zoek door het museum. Zoek je mee?
Pim en Pom zijn twee knuffelkatten die je mee op pad nemen door het museum. Als je over hun kopje aait gaan ze praten, zo gaan jullie samen op zoek naar de muis.
Leuk voor families met kinderen van 3 t/m 6 jaar.
Tip: voor meer leuke activiteiten en uitjes kijk je op de Eropuit pagina!
Dagelijks te doen in het Rijksmuseum
Rijksmuseum
Museumstraat 1
1071 XX Amsterdam
Openingstijden
dagelijksPrijs
€7,50 per familie (excl toegang museum) kinderen t/m 18 jaar gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
DJ, Muziekproductie en popband Bootcamp
Muzikale meivakantie: ontdek elektronische muziek of speel in een popband bij Muziekschool Amsterdam
Inloopworkshop: maak een ieniemienie muizendeurtje
In deze workshop in Het Muizenhuis, schilder je een ieniemienie muizendeurtje.
Meivakantie in Eye
Kom in de meivakantie naar Eye: gratis activiteit, mooiste familiefilms, Missie Superogen, en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.