Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Roeivereniging Willem III

Op zoek naar een sport op het water? Kom bij Roeivereniging Willem III! (10+)

Vanaf 10 jaar is de jeugd bij Willem III welkom om kennis te maken met de roeisport. In de roeiwereld behoor je bij de jeugd tot en met je achttiende jaar. 

Bij de jeugd tot 14 jaar is het meer gericht op gezelligheid en het elkaar in groepsverband sportief ontmoeten (waar ook een potje tafeltennis bij hoort tijdens stormachtige dagen). Wel wordt er accent gelegd op het technisch goed leren roeien.

Er wordt twee maal per week geroeid; op de woensdagmiddag en de zaterdagochtend. Een uitstekende vloot speciaal voor de jeugd staat ter beschikking.

Neem voor informatie en inschrijving tot 14 jaar contact op met de jeugdcommissaris. Zie de website voor foto’s, meer informatie en de site de Willempies!

Roeivereniging Willem III

Jan Vroegopsingel 8

1096 CN Amsterdam

Openingstijden Training op woensdagmiddag en zaterdagochtend.
Mail direct

Mail direct naar Roeivereniging Willem III

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

38x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!

Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!

Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum

Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!

Zwemmen in natuurwater in Amsterdam: onze tips

Hoe tof dat je in Amsterdam woont en er allemaal geweldige plekjes zijn waar je er gewoon in kan plonsen! Hier onze tips voor zwemmen in natuurwater.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief