Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Roeivereniging Willem III

Op zoek naar een sport op het water? Kom bij Roeivereniging Willem III! (10+)

Vanaf 10 jaar is de jeugd bij Willem III welkom om kennis te maken met de roeisport. In de roeiwereld behoor je bij de jeugd tot en met je achttiende jaar. 

Bij de jeugd tot 14 jaar is het meer gericht op gezelligheid en het elkaar in groepsverband sportief ontmoeten (waar ook een potje tafeltennis bij hoort tijdens stormachtige dagen). Wel wordt er accent gelegd op het technisch goed leren roeien.

Er wordt twee maal per week geroeid; op de woensdagmiddag en de zaterdagochtend. Een uitstekende vloot speciaal voor de jeugd staat ter beschikking.

Neem voor informatie en inschrijving tot 14 jaar contact op met de jeugdcommissaris. Zie de website voor foto’s, meer informatie en de site de Willempies!

Roeivereniging Willem III

Jan Vroegopsingel 8

1096 CN Amsterdam

Openingstijden Training op woensdagmiddag en zaterdagochtend.
Mail direct

Mail direct naar Roeivereniging Willem III

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? De seizoenscursus gaat van start bij de Jaap Eden IJsbaan!

Telekids musicallessen

Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles

Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!

Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!

Kidskunstlab Bandjesbende

Maak kennis met instrumenten, liedjes schrijven en muziek in de workshopserie bij OCCII Kinderpret.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie

Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’

Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november

Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!