Roeivereniging Willem III
Op zoek naar een sport op het water? Kom bij Roeivereniging Willem III! (10+)
Vanaf 10 jaar is de jeugd bij Willem III welkom om kennis te maken met de roeisport. In de roeiwereld behoor je bij de jeugd tot en met je achttiende jaar.
Bij de jeugd tot 14 jaar is het meer gericht op gezelligheid en het elkaar in groepsverband sportief ontmoeten (waar ook een potje tafeltennis bij hoort tijdens stormachtige dagen). Wel wordt er accent gelegd op het technisch goed leren roeien.
Er wordt twee maal per week geroeid; op de woensdagmiddag en de zaterdagochtend. Een uitstekende vloot speciaal voor de jeugd staat ter beschikking.
Neem voor informatie en inschrijving tot 14 jaar contact op met de jeugdcommissaris. Zie de website voor foto’s, meer informatie en de site de Willempies!
Roeivereniging Willem III
Jan Vroegopsingel 8
1096 CN Amsterdam
Openingstijden
Training op woensdagmiddag en zaterdagochtend.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
Paasuitjes en lente tips
Paaseieren zoeken of versieren of er gewoon lekker op uit? Wij hebben wat te gekke plekken gevonden waar je dat kan doen. En natuurlijk is er nog veel meer te doen dit Paasweekend. Wat dacht je van stoere auto's bewonderen of een leuke voorstelling?